Site Ekle

Yurt Dışı Uçak Kargo

Kurumsal hava yolu kargo şirketimiz, yurt dışından gelen ya da yurt dışına giden kargoların güvenli bir şekilde adrese teslimini sağlamaktadır. Aktarma merkezlerinde de herhangi bir sorunun meydana gelmediği kurumsal hizmetlerde kargo firmasına da ulaşmak son derece kolaydır. Ayrıca kargonun hangi aşamada olduğunun anlaşılabilmesi için de göndericiye kargo takip numarası verilmektedir ve bu numara sayesinde gönderinin nerede olduğu kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Yurt dışına gönderilen kargolar hava yolu ile gönderilmektedir ancak kara yolu ile de kargo taşımacılığının yapıldığı bilinmektedir.

Yurt dışı kargo gönderme işlemi ekonomik, ekspres ve özel kargo olarak üç farklı şekilde yapılmaktadır. Ekonomik kargo, adından da anlaşılacağı gibi uygun fiyatlı gönderim hizmetidir. Bu hizmette tüm gönderiler uçak haricindeki ulaşım araçları ile yapılmaktadır. Bu nedenle teslimat süresi uzundur. Ekspres kargo hizmeti havayolu ile sunulan bir hizmettir. Bu kargo hizmetinde teslim süresi en fazla 3 güne kadardır. Avrupa ülkelerine 24 saat içinde teslim edilen kargolar, uzak kıtalara daha geç teslim edilmektedir. Özel kargo ise gerektiğinde tek bir uçağı kaldırıldığı özel bir taşımacılık yöntemidir. Bunun sonucunda da en yüksek fiyatlı kargo hizmeti olarak nitelendirilmektedir. Yurt dışına gönderilmesi yasak olan ürünler vardır ve bu ürünlerin haricinde tüm ürünlerin yollanması mümkündür. Tekstil numunelerinden makine parçalarına kadar her tür emtia gönderilebilmektedir. Yurt dışı kargolarda ticari ürünler gümrüğe teslim edilmektedir. Hediye gibi kişisel gönderiler ise şubeye veya alıcının adresine teslim edilmektedir. Yurt dışına kargo gönderilirken ekspres kargo seçeneği tercih edildiğinde, zaman önceliği olan tüm teslimatlar belirli bir saat dilimi içinde adreslerine ulaştırılmaktadır.

www.yurtdisikargo.org

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Yurt Dışı Uçak Kargo burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Yurt Dışı Uçak Kargo gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.