Site Ekle

Yurt Dışı Kurye Gönderme

Yurt Dışı Evrak Gönderimi
Dünyada 5 kıtada, 220 den fazla ülke ve bölgelere sunduğumuz bu serviste acil ulaşması gereken veya belli bir zaman dilimi içerisin de ulaşmasını istediğiniz evraklarınızı hizmet verdiğimiz zaman dilimi içerisinde göndericisinden alıcısına, adresinizden alıcı adresine optimum sürede ulaştırmaktayız. Ekspres ve ekonomik seçeneklerinin tercih edildiği bu serviste, iş dünyasının hızlı akışı içerisinde ticari faaliyetlerinizin sürekliliği ‘servex Global’ ile mutlu ve huzurlu.

ServEXpress Servis
Zaman açısından çok hassas olan ve acil ulaşması gereken gönderi türüdür. Uluslararası dış ticaret yapan yerli ve yabancı şirketlerin acil önem taşıyan ve ivedilikle adrese ulaşmasını istediği şirket içi yazışmalar, numuneler, evraklar ‘servEXpress Servis’ gönderi seçeneği ile hızlı ve güvenle alıcısına ulaştırılmaktadır. Avrupa kıtasında 14 ülkede %99 ertesi gün teslimat garantisi ile bu servisimizi tercih edebilirsiniz.

Ekonomik Evrak Gönderimi
Tamamen fiyat avantajlarının göz önüne alınarak yapılandırılan bu serviste, yurtdışı evrak gönderimleriniz makul süreler içerisinde adresinizden, alıcı adresine en uygun fiyatlar ile teslim edilmektedir.

ServEXpress Doküman Gönderimi
İhale sözleşmeleri, taşıma evrakları, fatura vs. gibi gümrüğe tabi olmayan dokümanlarınızı global servis sağlayıcılarının sizin için en hızlı servisleri göz önüne alınarak arzu ettiğiniz adrese en kısa sürede teslimatı yapılır.

Yurt Dışı Kurye Gönderme

Yurt Dışı Numune ve Paket Gönderimi
ServEXpress ve ekonomik seçenekleri ile, Türkiye’den tüm dünyaya numune ve paket gönderisi yapabilirsiniz.

Günümüz dış ticaretinde yoğun olarak kullanılan ve iş gelişimine katkı sağlayan numune gönderim servisini ‘servex global’ ile yapın, kârlı çıkın.

Göndericilerin ‘Yurtdışı Kurye Gönderilerinde’ dikkat etmesi gereken hususlar;

Tam zamanında teslimat için göndericilerimize küçük ancak önemli sorumluluk düşmektedir. Gönderilerinizin zamanında ve isabetli teslimatı için aşağıdaki birkaç maddeyi belirtmek istedik.

  • Alıcı firma/ kişi Adı Soyadı
  • Alıcı adresi bilgisi (detaylı)
  • Ülke ve şehir bilgisi (Posta kodu)
  • Sabit ve mobil telefon bilgileri

Yukarıda belirtilen maddelerde yapılan yanlış bilgi paylaşımı veya kodlamadan kaynaklı teslimat sıkıntıları yaşanabileceğinden, tüm bilgi paylaşımlarını dijital ortamda yapılmasını öneriyoruz.

www.benimKargom.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Yurt Dışı Kurye Gönderme burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Yurt Dışı Kurye Gönderme gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.