Site Ekle

Yükselen Park – Çocuk Oyun Parkı İmalatı

Yükselen Park, kent mobilyaları imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

10 yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.

Yükselen Park - Çocuk Oyun Parkı İmalatı

İmalat ve pazarlamasını yaptığımız ürünleri kısaca sayacak olursak; Çocuk oyun parkları, bisiklet parkları, çöp kovaları, orman masaları, bank oturma grupları, kamelyalar, sonlandırma bariyerleri, bahçe salıncakları ve diğer ekipmanlardan oluşmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Misyon
Kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış, üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip topluma, çalışanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getiren, saygın, bir çok konuda öncü, itibarlı, insanlığın refahına ve gelişimine katkıda bulunabilen evrensel ölçülerde, kurumsal, sonsuz ve ömürlü bir kuruluş olmak.

Vizyon
Değişime ve gelişime açık; güvenilir ve sürekli kendini geliştiren, araştırmacı ve yenilikçi, esnek hızlı ve çevik yapısıyla dengeleri değiştirebilen ve kriterleri belirleyen, müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren, sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak, sonuna kadar tam destek veren, devamlı ve sağlıklı büyüyerek, araştırmacı ve maliyet düşürücü projelerle rekabet gücünü sürekli geliştiren, müşterileri, tedarikçileri, finansörleri, sermaye sahipleri ile diğer iş ortakları ve en önemlisi de çalışanları ile bir ekip ruhuyla yüksek katma değer katarak, bunu adil paylaşımına önem veren, pazarın tüm dünya olduğu bilinciyle hareket eden, uluslararası standartlarda daima aranılan ürün ve hizmet sunmayı kendisine prensip edinmiş, iyi eğitilmiş, tam donanımlı, yetenekli, katılımcı ve üst düzeyde motive olmuş çalışanlarına sahip fark yaratan bir “MARKA” olmak.

www.yukselenpark.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Yükselen Park – Çocuk Oyun Parkı İmalatı burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Yükselen Park – Çocuk Oyun Parkı İmalatı gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.