Site Ekle

Yeşil Aşkı

5 Haziran Dünya Çevre Gününde doğan ve daha doğduğu gün çevreci bir ruha sahip olacağı belli olan bir çevre mühendisidir kendileri. Uzun yıllar önce çevre mühendislerini ortak bir platformda buluşturmak için web sitesi yapım çalışmasına başlamıştır. Fakat iş hayatının yoğun temposundan dolayı pek fazla zaman bulamayıp hep ertelenmek zorunda kalmıştır projesini. Bilgisayar programcısı olan erkek kardeşinin desteği sayesinde büyük çabalar ile projeyi tamamlamışlardır.

“Herşey Sevmekle Başlar” sloganıyla Haziran 2013’de yayın hayatına başlayan YesilAski.com, çevre kirliliği, hava kirliliği, su kirliliği, toprak kirliliği, atık kirliliği, gürültü kirliliği, çevre mühendisi iş ilanları ve çevre mevzuatı konularında çevre mühendislerine destek vermektedir.

YesilAski.com’un amacı;

  • Çevre bilgisini toplumun geniş kesimlerine yaymak,
  • Güncel ve önemli konulardan haberdar etmek,
  • İşsiz meslektaşlarımızın iş bulmasına yardımcı olmak,
  • Kişisel gelişime yardımcı olmak için eğitimler ve etkinliklerden haberdar etmek,
  • Karşılaşılan sorunlara çözümler üretmektir.

Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, renk zevkinden mahrumdur.

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Yeşil Aşkı burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Yeşil Aşkı gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.