Site Ekle

Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Yerinde bilgisayar servisi olarak teknik servis konusunda uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşmış ve örnek gösterilen bir kuruluş haline geldik.

Bilgisayar tamiri, bilgisayar teknik servis hizmetlerimizi ister evinizde, ister iş yerinizde alabilirsiniz. Uzun yıllardır bilgisayar konusunda faaliyet gösteren firmamız, bilgisayar teknik servisi ile de en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti sunmanın gayreti içindedir.

Bilgisayar servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm ürünlerin sorunları en kısa sürede tespit edilerek sizlere bilgilendirme yapılır, uygun görmeniz halinde çözüme kavuşturulur. Bize ulaşmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.gezginbilgisayar.com

Yorum Gönder
1 Cevaplar

Google Chrome ve Asus Ortak Yapımı Mini Bilgisayar Chromebit
Yüksek mailiyetli bilgisayarlara ihtiyacı ortadan kaldıran Google’un mini bilgisayarı Chromebit, düşük maliyetiyle devrim yaratan teknolojisi. Düşünelim, bir bilgisayar USB bellek boyutlarında bir tasarıma girebilir mi? Google uzmanlarına göre…Evet, sığar. Google Chrome ailesinin yeni teknolojik üyesi Chromebit, tüm televizyon ve monitörleri Chrome işletim sistemiyle çalışan bilgisayara dönüştürüyor.

Görsel olarak boyutuyla adının hakkını veren mini bilgisayar Chromebit, USB bellek görünümüyle dikkat çekiyor. Bu cihazı televizyona taktığımızda müzik, video veya fotoğraf dosyalarından çok daha fazlasıyla karşılaşıyoruz. Bir klavye ve mause da var!…HDMI bağlantısı bulunan her ekranı bilgisayara dönüştürmek mümkün.

Google ve Asus ortak yapımı olan Chromebit’in merak edilen teknik özelliklerine değinecek olursak; 4 çekirdekli Rockchip 3288 ARCM Cortex-A17 işlemciden güç alan bilgisayar, ARM Mali 760 grafik işlemci, 2 GB RAM, 16 GB hafıza, USB 2.0 girişi, Wi-Fi 802.11 ve Bluetooth 4.0 bağlantı özelliklerine sahip.

Önümüzdeki günlerde piyasada yerini alacak bu cihazın fiyat bedeli inanılmaz derecede ucuz!..

Web Tasarım Şirketi birNC ve ilgilileri tarafından merakla bekleniyor.

 

 
Yorum Gönder

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.