Site Ekle

Yenimahalle Çilingir Servisi

2003’de kurulan Yenimahalle çilingir servisimiz günün her saati, profesyonel personeliyle sizlere servis hizmeti sağlamaktadır. Kapı, kilit ve otomobillerinizin kilitlerinde meydana gelen sorunlarınız için bize numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Bizi aradıktan 15 dakika sonra kapınızda olarak sorununuzu çözüyoruz. Uzman ustalarımız size her daim hizmet etmek için beklemektedir. Teknolojiyi takip ederek sağladığımız donanımlar ile zamanın şartlarına uygun bir biçimde hizmet sağlamaktayız.

Yenimahalle anahtarcı olarak verdiğimiz başlıca hizmetler: çelik kapı kilidini açma, her marka otomobilin kilidini açma, elektronik kapı sistemleri, güvenlikli kapı sistemleri, immobilizer sistemli otomobillerin anahtar kopyalaması, hırsız güvenlik sistemleri, bina dış kapı kilit güvenliği ve daha birçok alanda hizmet vermekteyiz.

www.yenimahallecilingir.biz

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Yenimahalle Çilingir Servisi burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Yenimahalle Çilingir Servisi gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.