Site Ekle

Yenibosna Kombi Servisi

Yenibosna kombi servisi, İstanbul’un eski ilçelerinden olan Yenibosna semtinde bulunan firmamız sizlere haftanın 7 günü kombi servis bakım onarım tamir hizmetleri sunuyor. Firmamız tarafından oluşturulan mobil servis ağımız ile firmamız yenibosna ile sınırlı kalmıyor komşu ve diğer semtlerede kombi servis hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Çobançeşme ve diğer komşu semtlerimizdede faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Kombilerimiz özellikle soğuk kış aylarında yoğun şekilde çalışmaktadır ve bu nedenle kış aylarında arıza yapma olasılığı fazla olmaktadır. Bunun önüne geçmek mümkünmü diye sorucak olursanız evet mümkündür. Kombilerinizin kış aylarından 1 ay önce rutin olan periyodik bakımlarınızı yaptırısanız kombinizin kışın aşırı çalışmadan dolayı bozulmasının da bir nebze olsun önüne geçmiş olursunuz.

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Yenibosna Kombi Servisi burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Yenibosna Kombi Servisi gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.