Site Ekle

Webticaretim – E-ticaret Çözümleri

Webticaretim ile kendi alışveriş sitenizi açmanızın vakti geldi!

İnternet üzerinden satış yapmak kendi eticaret sitenizi kurmak istiyorsunuz ama bir türlü nerden başlayacağınızı bilmiyorsunuz o zaman doğru sayfayı okuyorsunuz. Webticaretim uzman ekibiyle size e-ticaret konusunda bilgilendiriyor ve size e-ticaret alt yapısı sunuyor ve size bu alt yapıyı aynı gün teslim ediyor.

Webticaretim - E-ticaret Çözümleri

Webticaretim e-ticaret çözümlerinde bir e-ticaret sitesinde olması gereken tüm özellikleri bulabilirsiniz ve çok uygun eticaret fiyatları ile bu özelliklerden en çok göze takılanlar şunlardır. Tüm bankalar ile uyumlu 3d alışveriş desteği sunan sanal pos, xml ürün aktarma özelliği bu özellik ile ürünlerinizi n11, gittigidiyor, sanal pazar gibi bir çok siteye aktara bilirsiniz, payu, ipara, iyzco gibi otomatik ödeme sistemlerini destekler.

Kargo takip modülü ile müşterileriniz ürünlerinin nerde olduğunu bilir ve en önemlisi ve webticaretim diğer e-ticaret paketlerinden ayıran özellik Responsive yani duyarlı tasarım olmasıdır bu sayede alışveriş siteniz tüm cihazlar ile tam uyumlu olacaktır.

www.webticaretim.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Webticaretim – E-ticaret Çözümleri burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Webticaretim – E-ticaret Çözümleri gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.