Site Ekle

Web Tasarımı Anlayışındaki Değişimler

21. yüzyılı yaşamaya başladığımız bu dönemde web tasarımı sektöründe birçok değişimler yaşamaktayız. Değişen dünya, trendler, beklentiler ve değişen ekonomik düzendeki şaşırtıcı gelişmeler web tasarım ve web yazılım kültüründe de kavramsal alanda da köklü değişiklikleri zorunlu kılmaktadır. Böyle hızlı değişimlerin yaşandığı dünyada artık geleneksel web tasarım pazarlama anlayışını da değiştirmek zorunda kalmaktayız.

Web tasarım sektöründeki artan rekabet, birbirine çok benzeyen web tasarımlar, farklılaştırmanın giderek zorlaşması, düşen fiyatlar ve azalan karlar web tasarım işletmelerinin en önemli fonksiyonu olan pazarlamayı, “doğru amaçlı yapılıyor mu?” sorusuyla karşı karşıya bırakıyor.

Bu ezici rekabet ortamında müşterilerini en iyi anlayan, sadakatli hale getirebilen, memnuniyet odaklı hizmet anlayışına bağlı olan ve uygulayan web tasarım firmaları ayakta kalabilecek gibi duruyor.

birNC web tasarım firması, geliştirdiği ve uyguladığı müşteri ilişkileri yönetimi sistemiyle ayakta kalacak firmalar arasında gösterilebilir.

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Web Tasarımı Anlayışındaki Değişimler burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Web Tasarımı Anlayışındaki Değişimler gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.