Site Ekle

Web Tasarım Dünyası

Web tasarımı, maalesef günümüzde; gittikçe artan rekabet ortamı içerisinde web dizayn ajanslarının müşterileri bulması, bu müşterileri elde tutması, onları web design anlamında web tasarım ajanslarına sadık müşteriler haline getirmesi ve bu müşterilerle kurulan ilişkilerdeki karlılık oranlarının arttırılması için bir araç niteliğine dönüşmüştür.

birNC; web tasarım sektöründeki bu anlamsızlıklar ve aşırı haksız rekabet sebebiyle kaynaklar yaratarak Ar-Ge çalışmalarına başlamıştır. Özellikle; web sitesi proje geliştirme, ilişkisel web pazarlaması, müşteri ilişkileri yönetimi arasındaki ilişkiler göz önünde bulundurulmuştur.

birNC; web tasarım firmaları arasında; bugünkü ve gelecekteki web tasarımı müşterilerinin beklentilerini iyi analiz edebilen ve bu beklentileri karşılayacak şekilde; farklı, modern, özgün web tasarım oluşturabilen, müşteri ilişkileri yönetimi anlamında butik olarak web tasarım hizmeti verebilen, müşteri odaklı kültürünü yaratmış ve hizmet kültürü oturtmuş, yeniliklerle gelen tüm web tasarım trendlerine hemen adapte olabilen web tasarım firmalarının ayakta kalabileceği gerçeği savını ortaya çıkarmıştır.

Bu analizler doğrultusunda birNC’nin en büyük hedefi “en iyi web tasarım firmaları arasında isminin anılması” olmuştur. Bu amacı doğrultusunda web tasarım süreçlerinde daima memnuniyet odaklı butik hizmet anlayışıyla hareket etmektedir.

www.birnc.com.tr

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Web Tasarım Dünyası burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Web Tasarım Dünyası gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.