Site Ekle

Web Sitesi Kurmak

Dünya’nın en kolay site kurma yöntemini kullanarak tasarım harikası web siteleri kurabilirsiniz. Hem de sadece alan adı ve domain ücreti ödeyerek. Tasarım ve yönetim paneli için hiçbir ücret ödemezsiniz. Kendi sitenizi kendiniz kurar, kendiniz yönetirsiniz. Bilgisayar açıp kapatmayı bilen ve interneti olan herkes bunu yapabilir.

Bir web sitesi kurma imkanınız olmasada blog yazmayı, yazılara link eklemeyi, yazı yazmayı, yayınlamayı ve daha birçok konu. Zamanla site kurma konusundada kendimi geliştirmem gerektiğini fark ettim. Çünkü profesyonel bir web sitesi sahibi olduğunuzda paylaşımlarınızı, yazılarınızı daha fazla kitleye ulaştırabiliyorsunuz. Dedim ya satış ortaklığı üzerinde yoğunlaşmaya başladım. Birçok firmada değişik satış ortaklıkları yaptım. Bu arada parada harcıyordum ancak dişe dokunur bir gelir ortada yoktu. Bir yerde yanlış yaptığımı anladığımda sanırım 250 lira kadar param hiç olmuştu. Bu miktar az gibi görünebilir ama bizim için hiçte az değil. Ev kirasının yarısı.

Her ne kadar çok şey bildiğimi düşünsemde daha profesyonel bir eğitime ihtiyacım olduğunu anlamakta gecikmedim. Tabii bu eğitimler hem internetten para kazanma yöntemleri, bunların uygulanma teknikleri, site kurma, site yapma, yazı yazma, yayınlama, link ekleme ve daha birçok konuyu kapsıyordu. Farklı programların kullanılması, sitenin tanıtılması, bilinirliğinin artırılması, google aramalarında ilk sıralarda çıkmak ve daha burada sayamacağım birçok başlıkla ilgili net ve profesyonel bilgilere ve tecrübe edilmiş uygulamalara dayanan bilgilere ihtiyacım vardı. Daha fazla ve detaylı makaleler için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

www.websitekurma.net

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Web Sitesi Kurmak burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Web Sitesi Kurmak gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.