Site Ekle

Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi servisi sektörünün en iyi markalarının başında gelmektedir. İstanbulda hemen hemen her ilçede uzman serviş şubeleri bu gözde markayı temsil etmeye devam eden firmamız yüksek standartlarda istanbul bölgesine hizmet vermeye devam etmektedir. Bizi diğer firmalardan ayıran nedir biliyor musunuz? Vaillant tamamen tek noktadan servis hizmeti vermektedir. Peki bunun kullanıcılara faydası ne?

Faydası şu tüm servis teknikerleri aynı düzeyde eğitim alarak size sürekli yüksek standartlarda vaillant servis hizmeti vermek. Diğer faydaları ise Servis ücretinde farklılık oluşmaması ile haksız kazanç ortaya çıkmaması.Tabiki bunlarla sınırlı değil servis güvencesi Size daima güven verir ve tüm veriler veri tabanımızda sınırsız olarak kayıtlı olur. Bir sorun ile karşı karşıya kaldığınızda direk ana firma ile muhattap olursunuz.

Yüksek standartlarda Servis
Tüm vaillant teknikerleri yıllık bazda temel eğitimden gecerek ve genel merkezde yeni teknolojileri görerek hem bilgilerini tazeliyor. Hemde servis bilgilerini geliştiriyor. Siz de şundan emin olabiliyorsunuz evime kombiyi tamir etmeye gelen teknisyen gerçekten işinin ehli.

Dakik Servis
Vaillant servis  müşterilerine hızlı ve tam saatinde servis hizmeti vermek için sürekli bir gelişim halindedir. Öyleki zamanın değerli olduğu günümüzde 1 gün boyunca evde servis beklemem hiçte hoş olmasa gerek vaillant servis randevusu alırken size 2 saatlik zaman dilimi vererek toplamda sadece 2 saatlik bir sürede vaillant kombi tamir işini halletmektedir.

Bu yazıyı okuyan değerli müşterilerimiz demirdöküm servis bildiğiniz gibi artık vaillant grup bünyesindedir.

www.vaillantkombiservisi.web.tr

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Vaillant Kombi Servisi burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Vaillant Kombi Servisi gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.