Site Ekle

Usta Mekanı – Montaj DeMontaj Hizmetleri

Tüm montaj hizmetlerimizi kaliteli ve uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. 7/24 bize ulaşarak her türlü monte ve demonte hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Montaj hizmetlerimiz içersinde Mutfak montajı, Dolap montajı, Yatak odası montajı, Oturma odası montajı, Yemek odası montajı, Yemek masası montajı, Portmanto montajı, Vestiyer montajı, Şifoniyer montajı, Kitaplık montajı, Gardırop montajı, Komodin montajı, Makyaj masası montajı, Yüklük montajı, Sandalye montajı, Boy dolabı montajı, Vitrin montajı, Sehpa montajı, TV ünitesi montajı bulunmaktadır. İkea, Kelebek Mobilya, Bellona, Koçtaş gibi mağazalardan satın almış olduğunuz ürünlerinde kurulumlarını gerçekleştirmekteyiz.

Fiyatlarımız illere ve kurulacak ürünlere göre değişiklik gösterdiği için telefonda fiyat bilgisi sunmaktayız. Montaj hizmetimizin yanı sıra demontaj ve ölçü hizmetleride vermekle birlikte, acil kurulumlarınız için VIP hizmetimiz kapsamında İstanbul ilçelerinde 1 saat içersinde deneyimli ustalarımızı adresine yönlendirmekteyiz.

Keşif Hizmeti
Mobilya ve mutfaklarınız için özel ölçü hizmetimizden faydalanabilirsiniz! Dilerseniz mutfak çizimleriniz 3D programıyla hazırlanır.

Montaj-Demontaj
Montaj ve demontaj hizmetlerimizde randevu derdine son..VIP hizmetleri artık size çok yakın ! İstanbul içi hizmetlerde uzman ekiplerimiz 1 saat içersinde kapınızda…

Misyonumuz
Kaliteden, estetikten ve insanların güveninden ödün vermeden, mutlak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüm üretmiş olduğumuz hizmetleri en ekonomik fiyatla tüketiciyle buluşturabilmek başlıca misyonumuzdur. Tüm montaj hizmetlerimiz için 7/24 bize ulaşarak her çeşit monte ve demonte hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

www.ustamekani.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Usta Mekanı – Montaj DeMontaj Hizmetleri burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Usta Mekanı – Montaj DeMontaj Hizmetleri gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.