Site Ekle

Ümit Soğutma – Elektrikli Süpürge Tamiri

Firmamız Ankara’nın göbeğinde Ulus semtinde hizmet vermektedir. Her marka ve her model elektrikli süpürgenin tamiri, yedek parçası ve gereken diğer ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Ürününüzü firmamıza bırakırken alanında uzman ustamız süpürgenizin arızası hakkında sizi bilgilendirir, yapabilecekleri hakkında sizleri aydınlatır ve ücretini size bildirir. Tamir süresini kararlaştırdıktan sonra tam zamanında ürününüzü hazır eder ve sizleri memnun eder.

Ümit Soğutma - Elektrikli Süpürge Tamiri

Elektrikli Süpürge Tamiri
Elektrikli Süpürge Servisimiz, tüm markaların elektrikli süpürgelerinin teknik altyapısı hakkında bilgi sahibi ve tecrübeli bir şekilde elektrik süpürgesi tamiri, bakımı, onarımı gibi her türlü hizmetlerinde en iyiyi en hızlı şekilde sunarak zaman kaybı yaşamanızı engelliyor. En Ekonomik Elektrikli Süpürge Servisi Elektrik Süpürgelerinizin bakım, onarım, arıza tespit gibi her türlü servis hizmetini gerçekleştiren servisimiz size iyi hizmeti en uygun ödeme alternatifleri ve en ucuz fiyatlarla sağlayarak ev ekonominize de destek oluyor.

Çamaşır Makinası Motoru Tamiri
Çamaşır makinanızın motoru ile ilgili bir sıkıntısı mı var? Hiç sorun yok çünkü Ümit Soğutma var. Bir telefonunuzla konu hakkında bilgi alabilir, Uzman ekibimizin sorununuzu dinleyerek arızanıza geçici bir teşhis konulur, ustamız gerekli görürse ürününüz evinizde veya firmamızda tamir edilir. Yapılan tamirlerimiz garantilidir.

Elektrikli Ev Aletleri Tamiri
Artık yüksek fiyatlara elektrikli ev aletlerinizi tamir ettirme derdinden kurtulun. Ümit Soğutma olarak alanında uzman personelimiz ile ev aletlerinizin tamirini ücret geri ödeme garantisi ile yapmaktayız. Ürününüz elimize ulaştıktan sonrası çok kolay. Size düşen sadece kısa bir süre beklemek…

Yedek Parça
Özellikle elektrikli süpürge konusunda uzmanlaşmış olan firmamızda süpürge hortumu, boru emici, toz torbası, elektrikli süpürge motoru, anahtar, şalter, kablo, kömür ve daha pek çok yedek parça çeşiti mevcuttur.

www.supurgetamiri.net

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Ümit Soğutma – Elektrikli Süpürge Tamiri burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Ümit Soğutma – Elektrikli Süpürge Tamiri gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.