Site Ekle

Ücretsiz Tanıtım Yazılarınızı Yayınlıyorum

Evet arkadaşlar yanlış duymadiniz!

ÜCRETSİZ tanıtım yazılarınızı sitemde paylaşıyorum

Bir kaç kuralım olucak..

→ +18 Paylaşım Kesinlikle Yasak
→ İllegal siteler Yasak
→ Ücretsiz Siteleri Eklemiyorum.

Sitemizde sol üst köşede bulunan ”Makale GÖNDER” butonuna tıklayarak, makalenizi bizlere gönderin. Anında sitemizde yayınlayalım…

Site adresi: www.bilgiarabul.com

Yorum Gönder
1 Cevaplar

birNC böyle haberler paylaşıyor. Web sitenizde bu gibi haberlere yer veriliyor mu?

Örnek:

Faturalarınızı G-Mail Üzerinden Ödeyebileceksiniz
Günümüzde hemen hemen herkes tüm faturalarının mevcut e-mail adreslerine gönderimesini ister. Önceden olduğu gibi kağıtlarla uğraşmak tarihe karıştı diyebiliriz. Peki e-posta adresimize gelen fauralarımızı başka bir şeyle uğraşmadan yine e-mail adresimiz üzerinden ödeyebilme şansımız olsaydı nasıl olurdu? Hayatımız oldukça kolaylaşırdı değil mi? Google bu durumla ilgili tüm G-Mail kullanıcıları için e-postalarına gelen faturalarını yine e-posta üzerinden ödeyebilme sistemini geliştirmek için çalışmalara başladı. Biliyoruz ki, G-Mail üzerinden para gönderebiliyorduk, şimdi de G-Mail üzerinden fatura ödeyebileceğiz.

Google’un geliştirdiği bu sistem Pony Express olarak adlandırılıyor. Bu hizmet, kullanılmadan önce kullanıcıya isim, adres, sosyal güvenlik numarası vb. sorular yönelterek kimlik doğrulaması işlemi yapıyor. Sistem sizi tanıyıp kimliğinizi onayladıktan sonra da, kendi adınıza olan tüm faturaları, e-posta adresiniz üzerinden ödeme imkanı sağlıyor. Google bu uygulama için ayrı bir mail gelen kutusu tanımlayacak. Ayrıca bu ödemeleri kredi kartınızla yapmak da mümkün olacak. Kredi kartınızla ödeme yaptığınız faturanız için otomatik ödeme talimatı da vereblirsiniz.

Google, bu sistemi geliştirmek ve kusursuz bir alt yapı kurmak için, e-posta yoluyla faturalarını kullanıcıya ulaştıran kurumlarla masaya oturmuş durumda. Tahmin edilen; Google e-posta yoluyla fatura gönderen bu kurumları e-mail sistemlerine dahil edecek.

Google, Pony Express olarak adlandırılan bu sistemini 2015’in sonuna doğru, yavaş yavaş kullanıma sokmaya hazırlanıyor.

Web Tasarım 

Yorum Gönder

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Ücretsiz Tanıtım Yazılarınızı Yayınlıyorum burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Ücretsiz Tanıtım Yazılarınızı Yayınlıyorum gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.