Site Ekle

Toptan Ucuz Parça Kontör ve TL Yükleme

Engince İletişim Hizmetleri tamamen gelişime açık, 2002 tarihinde iletişim ve bilişim sektöründe yer edinmiş, genel ve reel müşterilerine gereksinimlerini perakende olarak ulaştırmasının ardından internette gerek iş gerekse ilişkileriyle adından söz ettirmiş çelitli parça kontör, toptan parça kontör ve fatura ödeme merkezi sistemlerine altyapı sağlamış, çeşitli organizasyon ve eğlence sistemlerinin yanısıra kontör gönderim sistemleri arasınsa saygın yer edinmiş ve kurumsal parça kontör tl yükleme sistemlerine çok yönlü destek vermektedir.

Firmamız Engince İletişim Hizmetleri adı altında 2 Şubesiyle Engin ORUÇ yönetiminde halen Diyarbakır‘da perakende ve toptan hizmet vermektedir. Sistemimiz üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde Turkcell, Vodafone ve Avea 3 operatöre ait en uygun Parça kontör fiyatlarıyla Parça Kontör – Tam Kontör, Parça TL Tam TL, 3 Operatöre Ait Paket yüklemelerini Ortak kasayla gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Türkiye geneli tüm kurumların fatura tahsilat işlemlerini günün 24 saati online bir şekilde tahsil edebilirsiniz.

En uygun fiyatlarla Turkcell Kontör yükleme bayiliği Hizmetlerimiz
Turkcell parça kontör bayiliği, Turkcell tam kontör, Türkcell Nar paketleri, Turkcell sms paketleri, Turkcell Ses Paketleri, Turkcell cepten internet paketleri, Turkcell Bilgisayardan İnternet paketleri, Türkcell yurtdışı konuşma paketleri, Turkcell konuşma paketleri, Turkcell Dakika paketleri yüklemelerinin günün 24 saati otomatik yapabilir diğer operatörlerle kasa ayrımı yapmadan tek kasadan bütün parça kontör yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En uygun fiyatlarla Vodafone Kontör yükleme Hizmetlerimiz
Vodafone parça kontör, Vodafone tam kontör, Vodafone sms paketleri, Vodafone cepten internet paketleri, Vodafone bilgisayardan internet paketleri, Vodafone yurtdışı konuşma paketleri, Vodafone konuşma paketleri, Vodafone dakika paketleri yüklemelerini günün 24 saati otomatik yapabilir diğer operatörlerle kasa ayrımı yapmadan tek kasadan bütün TL kontör yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En uygun fiyatlarla Avea kontör bayiliği hizmetlerimiz
Avea parça kontör, Avea tam kontör, Avea sms paketleri, Avea Bal Paketleri, Avea cepten internet paketleri, Avea bilgisayardan internet paketleri, Avea yurtdışı konuşma paketleri, Avea konuşma paketleri, Avea dakika paketleri yüklemelerini günün 24 saati otomatik yapabilir diğer operatörle kasa ayrımı yapmadan tek kasadan bütün parça kontör yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

www.gsmbilgi.net

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Toptan Ucuz Parça Kontör ve TL Yükleme burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Toptan Ucuz Parça Kontör ve TL Yükleme gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.