Site Ekle

Tokat Öğrenci Yurtları

Doğa Öğrenci Yurdu, standartların üzerinde, çağdaş, konforlu ve aynı zamanda sıcak bir aile ortamını sağlayarak bu sektörde bir ilke imza atmayı hedeflemektedir.

Yurdumuz Tokat’ın merkezi bir noktasında bulunmaktadır. Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Üniversite Hastanesi, Bankalar ve otobüs duraklarına 1 dk yürüme mesafesindedir.

Odalarımız 1, 2, 3 ve 4 kişilik olup; yataklarımız bazalı ve full ortopediktir. Ayrıca odalarımız da iki kapaklı kişisel gardolap, çalışma masası ve sınırsız Wireless (internet) mevcuttur. Profosyonel yazıcı ve fotokopi makinasi ile çıktı alınabilmekle beraber Tez hazırlanırken danışmanlık hizmetide verilmektedir.

Tüm odalarımızda duman algılama cihazı, koridorlarda yangın söndürme tüplerimiz bulunmaktadır.

Sabahları açık büfe kahvaltı, öğrencilerimizin seveceği tarzda ev yemekleri (reçellerimiz ve yemek çeşitlerimiz ev yapımı ve kendi üretimimizdir7/24 güvenlik, 7/24 sıcak su, 7/24 WiFi internet, 7/24 ilk yardım hizmeti, gece 24:00’a kadar kantin & cafe hizmet vermektedir.

www.tokatogrenciyurtlari.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Tokat Öğrenci Yurtları burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Tokat Öğrenci Yurtları gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.