Site Ekle

The Walking Dead Türkiye

The Walking Dead dizisine bakıldığında özellikle karakterlerin çok dikkat çekmesinin yanısıra, dizinin Türk izleyiciler tarafından da fazlaca tutulması ve bu dizinin kalitesini, tüm dünyada duyulmasını ortaya çıkarıyor. İnsanların bu diziyi ciddi anlamda sevmesinin belirli nedenleri vardır diye düşünüyorum. Dünya çapında bir yapıma sahip olması, dizinin içerisinde Daryl, Maggie, Rick gibi karakterleri bulundurması The Walking Dead‘da insanların kendisine çekiyor.

Bunun dışında The Walking Dead‘in Türkiye üzerinde bu kadar sevilmesinin belirli nedenlerinden biri de hakkında facebook üzerinde bolca sayfa bulunması ve bu facebook sayfalarının aktif paylaşım yapması. Bu tür paylaşım yapılan sayfalar, açılan internet siteleri hem insanların bu diziye olan sevgilerini sıcak tutuyor hem de biraz daha dizinin içindeki olayları yakından takip etmesine sebebiyet veriyor.

Tüm bunların yanında The Walking Dead Türkiye adıyla Türkiye’de hizmet veren internet sitemiz insanlara bu dizi hakkında hem güncel haberler veriyor hem de haftalık yayınlanan bölümlerin fragmanlarını erkenden her siteden önce izleme imkanı veriyor. Tüm bu fragmanları izlemek, haberleri okumak için internet sitemizi ziyaret etmelisiniz.

walkingdeadturkiye.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

The Walking Dead Türkiye burada site tanıtımını yapıyor! Siz de The Walking Dead Türkiye gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.