Site Ekle

Temiz Panel – En iyi Panelci

Temiz Panel Bilişim Teknolojileri

2006 yılından bu yana sektörde 5. yılını dolduran Temiz Panel yönetmekte olduğu sesli sohbet panellerinde Türkiye’nin en büyük firmalarından biri haline gelmiştir.

Kurulmuş olduğu günden itibaren sohbet paneli, web hosting, alan adı tescili, radyo hosting, tv hosting, kiralık sunucu, virtual power server, virtual dedicated server, logo, kartvizit, banner, web tasarım gibi hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız müşterilerine %99.9 uptime garantisi sağlamaktadır.

Temiz Panel sektörün tüm ihtiyaçlarını ve yeniliklerini göz önünde bulundurarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yenilenmeyi ve bu yeniliklerle kendini daha da geliştirmeyi ilke edinen firmamız son 2 yıllık döneminde hizmet kapasitesini 3 katına yükselterek büyük bir başarıya imza atmıştır.

Gerek yurtiçi gerekse yurt dışı lokasyonlu hizmetleri ile hızla ilerleyen Temiz Panel, güvenilirliği ve hizmet kalitesiyle sektörün önemli Türk markalarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Temiz Panel; “Başarının zirveye çıkmak değil zirvede kalmak” olduğuna inanan yönetimi ile geleceğe yönelik adımlarını sektörün değişen dengelerine göre düzenlemektedir.

Bu sayede siz değerli müşterilerimize geçici değil devamlılık arz eden hizmetler sunarak sekteye uğramadan devam ettirebilmekteyiz.

2011 yılı itibari ile kurumsal kimliğini Temiz Panel Bilişim Teknolojileri olarak belirleyen firmamız sizlerin de desteği ile ümit ediyoruzki yoluna tüm hızıyla devam edecektir.

Amacımız sizleri huzurlu, güvenli ve kaliteli hizmetin çatısı altında barındırmaktır.

www.temizpanel.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Temiz Panel – En iyi Panelci burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Temiz Panel – En iyi Panelci gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.