Site Ekle

Technokurt

Her geçen gün yeni bir teknoloji ürünü dünyamıza giriyor. Bu ürünleri takip etmemiz gittikçe zorlaşıyor. Bu ürünleri bir çok web sitesinden takip etmek zorunda kalmak hayli can sıkıcı hale geliyor. Bu durumu çözmek için kaliteli bir yayın organını takip etmek gerekiyor.

Teknoloji kategorisine yeni giren bir site kaliteli tasarımı ve içeriğiyle göz alıyor. Sürekli güncel teknolojik olaylara yer vermesi bir çok kullanıcının tercihi haline gelmesini sağlıyor. Bir çok site kopyala / yapış veya aynı haberleri farklı yorumlarla yazarak sunmaktadır. Technokurt teknoloji haberleri sitesi bu formatın dışında kendine özgü haberleriyle karşımıza çıkıyor. Teknoloji haberlerini farklı sunum şekilleriyle sunan site; mobil platformlara da oldukça önem veriyor. Android, İos, Windowsphone gibi mobil yazılımların güncel haberlerini sık sık web sitesinde görebiliyoruz.

Bir çok uygulama ve haberin paylaşıldığı site, sizleri tatmin edecek derecede güzel.

Siteye ulaşmak ve teknoloji haberlerini yakından takip etmek için hemen www.technokurt.com adresine tıklayabilirsiniz.

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Technokurt burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Technokurt gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.