Site Ekle

Tabelasa – Pleksi Tabela

Tabelasa olarak Tabela alternatifleri ile kurumunuza kreatif çözümler sunmaktadır. Özgün tasarım ve inovatif çözüm anlayış ile sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Sürdürülebilir ve sürekli kalite yaklaşımızla satış sonrasında da firmamız sizlerin beklenti ve isteklerine en kısa sürede, en doğru çözümü üretmek çabasındayız. Sizleri dış mekanlarda, görünür kılma adına açık hava tabela reklamcılığında sizi en iyi temsil edilecek tabelayı yapma iddası ile çıktığı yolda sektörünün dev firmalarına tabela yapmanın gurur ve mutluğunu yaşamaktayız. Bizi bu noktaya getiren her işe aynı kaliteyi taşıma anlayışımız yıllardır devam ettiriyoruz. Bayileşen birçok müşterimiz gibi, yeni hizmet vermeye başlamış olan birçok firmanında bayi tabelası ve franchising tabelalarının üretimi ve montajı konusunda hizmet vermekteyiz. Gerek hazır tasarımların üretim ve prototip aşaması, gerekse de kurumsal kimliğe uygun olarak yapılmaktadır. Sizler de şehir veya kilometre farkı gözetmeksizin, gözünüz arkada kalmadan bayi tabelaları konusunda bizden destek alabilirsiniz.

Pleksi tabela, paslanmaz harf, dijital baskı, kutu harf, araç kaplama hizmetleriyle İstanbul, Küçükçekmece’de faaliyet göstermekteyiz.

www.tabelasa.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Tabelasa – Pleksi Tabela burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Tabelasa – Pleksi Tabela gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.