Site Ekle

T-Shirt Alemi – Tişört Baskı Modelleri

T-Shirt Alemi sublimasyon baskı piyasasında 2007 senesinden 2015’e kadar 8 yıllık süreçte piyasanın ihtiyaçlarını karşılamış, sektörün inceliklerini ve müşterilerin aslında gerçekten ne istediklerini analiz etmiş ve şu anda profesyonel çözümler üreten bir firmadır.

Hizmetimizi İstanbul/Küçükçekmece/Sefaköyde vermekteyiz. İster bir adet, ister bin adet olsun, tüm talepleri karşılayacak potansiyele sahibiz. Yapılacak tişörtün adeti yüksek olması kalitemizde hiçbir oynamaya neden olmaz. Çünkü en küçük müşterimizde, en büyük müşterimizde her daim aynı statüde tutulur yani en üst düzey kalitede hizmet alır. İster internet sitemizden hazır model tişörtlerimizden yaptırabilir ya da kendi yapmış olduğunuz tasarımınızı tişörtün önüne, arkasına, koluna, etek kısmına kısacası istediğiniz yerine baskı yaptırabilirsiniz.

T-Shirt Alemi kalitesi düşük kar marjı büyük seri üretimden yana değil, her zaman kaliteden yanadır. Tişörtlerimizin hepsi %100 pamuklu suprem kumaştan ve kendi imalatımızdır.

Politikamız ise “Kaliteyi Sen Belirle!

www.t-shirtalemi.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

T-Shirt Alemi – Tişört Baskı Modelleri burada site tanıtımını yapıyor! Siz de T-Shirt Alemi – Tişört Baskı Modelleri gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.