Site Ekle

Sporcu Pazarı

Sporcu Pazarı 2007 yılından bu tarafa internet üzerinden spor malzemeleri satışı yapan bir e-ticaret girişimidir. Sitenin çıkış noktası mücadele sporları tabir edilen dövüş spor malzemeleri ile başlamıştır. Bununla beraber 2014 yılında diğer spor malzemeleri ve profesyonel bisiklet ve bisiklet ekipmanları ile ürün çeşidini genişletmiştir.

Firma profesyonel bisiklet markası olarak kron bisiklet ile çalışmakta olup beraberdinde salcano gibi farklı markaların satışlarını da yapmaktadır. Bisiklet aksesuarları ile ilgili olarak taiwan malı kaliteli aksesuarların yanı sıra topeak marka ürünlerin satışı da yapılmaktadır.

Girişimin öne çıkan özelliklerinden bir tanesi çalışanların tamamının sporcu olmasıdır. Böylece malzemelerle ilgili daha profesyonel destek ve bilgilendirme yapılabilmektedir.

Firmanın iletişim bilgileri www.sporcupazari.com web sitesinin yanı sıra 0 332 666 00 00 – 0545 55 666 55 numaralı telefonlardır.

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Sporcu Pazarı burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Sporcu Pazarı gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.