Site Ekle

Sonay Mühendislik “işin Ehli olanlar bilir”

“Havalandırma – Soğutma – Isıtma sistemlerinde İnsan ve Teknoloji uyumu”

Sonay Mühendislik, Makine Mühendisi Murat SONAY tarafından 2000 yılında kurulmuştur. Murat Sonay, Özel sektörde geçirdiği 10 yıllık bilgi ve deneyimini kendi firmasında hayata geçirdi. Ana faaliyet konusu olan mekanik tesisat – Isıtma  – Soğutma – Havalandırma – Klima – Otomasyon – Buhar Tesisatı – Yangın Tesisatı – Ameliyathane iklimlendirme alanlarında çok sayıda başarılı projelere imza attı.

Sonay Mühendislik, proje, taahhüt ve her türlü mühendislik uygulamalarında işin tüm aşamalarını uzman ekip, garantili ekipman ve proje mühendisleri ile sürdürmekte ve müşterilerine sorunsuz proje teslim teslim etmektedir.

Sonay Mühendislik gelişen teknoloji ve bu teknolojiyi hizmete dönüştüren son mühendislik bilgilerini takip etmekte ve sektöre bu yenilikleri kazandırmaktadır.

Sorunsuz teslim ettiğimiz her projeden sonra oluşabilecek teknik sorunları yine ekibimiz, zamanında ve yerinde çözmüştür.

Olefini, Aerial, Seemdoor, Fujitsu, Faral, AFS Boru, Lineo, Midea, Daıkın, Mitsubishi gibi birçok markanın ürünleri projelerimizde kullanılıyor.

www.sonaymuhendislik.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Sonay Mühendislik “işin Ehli olanlar bilir” burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Sonay Mühendislik “işin Ehli olanlar bilir” gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.