Site Ekle

Sewinch – Vinç İmalatı

Sewinch, vinç imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Sewinch - Vinç İmalatı

Firmamız tarafından imalatını yaptığımız ürünlerimizi kısaca sayacak olursak;

İmalatımız
Portal vinç, çift kiriş gezer köprülü tavan vinci, sabit vinç, tek kiriş gezer köprülü tavan vinci, elektrikli zincirli vinç, çift kiriş köprülü küt portal vinç, arabalı vinç, tek kiriş köprülü küt portal vinç, redüktörlü arabalı vinç, çift kiriş köprülü küt yarı portal vinç, kancalı arabalı vinç, tek kiriş köprülü küt yarı portal vinç, çift kiriş monoray vinç, pergel vinç, tek kiriş monoray vinç, arabalı kedi vinçlerden oluşmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz
Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz
Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmaktır.

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile şişirme plastik ambalaj üretimine devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, saygılar sunuyoruz.

www.sewinch.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Sewinch – Vinç İmalatı burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Sewinch – Vinç İmalatı gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.