Site Ekle

ServisViessmann – Viessmann Kombi Servisi

Viessmann Servis, üstün alman teknolojisinin türkiyeki servis üssü olan firmamız. Son teknolojik cihazlarla tüm istanbula kaliteli ve hızlı servis vermeyi ilke edinmiş global bir firmadır. Bilindiği gibi kombi cihazları artık evimizin vazgeçilmez bir cihazıdır. Ve artık günümüzde hızlı servis ve tam saatinde servis olmassa olmazların arasına girdi. Hizmet sektöründe çıta bi hayli yükselmekte. Karmaşık ve yoğun bir şehir olan istanbulda zaman artık altın kadar değerli viessmann servisi müşterilerine 2 saatlik periyodik zaman aralığı veriyor. Tüm gün evde servis gelmesini beklemek, servis saatini bilmemek müşterilere vakit ve iş gücü kaybına neden oluyor.

Yeni servis randevu sistemi ile istediğiniz zaman aralığını kendiniz secebilirsiniz.

Kendi geliştirdiğimiz veri tabanı sayesinde online ağ ile tüm müşterileri arıza bilgileri yedeklenmiş bir sunucuda sürekli açık bulunmaktadır. Bu sayede 10 yıl sonra bile kombinizde neler yapılmış hepsi  görünmektedir. Yeni dünya düzeninde hız çok önemli bir faktör olmaktadır. Bu sebeple viessmann türkiyede hızla büyümekte ve servis kalitesi katlamalı olarak artmaktadır.

www.servisviessmann.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

ServisViessmann – Viessmann Kombi Servisi burada site tanıtımını yapıyor! Siz de ServisViessmann – Viessmann Kombi Servisi gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.