Site Ekle

Serente Organik

Serente Organik olarak katkısız hormonsuz doğal ve en taze meyve, sebze ve ürünlerle karşınızdayız.

Ordu’nun Perşembe ilçesinde büyümüş; iki kız çocuk annesi bir bayanım ben. Uzun seneler Fransa’da yaşadıktan sonra yolumuz İstanbul’a düştü. Önceleri çocuklar küçüktü; tam anlayamadım yüreğimdeki eksikliği. Ama daha sonra anneleştikçe annemi özler buldum kendimi. Halen hayatta olan annem çok becerikli; tam bir Karadeniz kadınıdır. Hiç durmaz, sürekli çalışır üretir. Konu annelik olunca büyük şehirde ulaşması çok zorlaşmış olan gerçek gıda ile ilgili özlemlerimiz çok artmaya başladı. Tesadüfler eşimin Organik Bir Üretici Firmanın Oteli için çalıştığı dönemde beni Serente’min sahibesi etti. Organikle tanışalı fazla olmadı ama sanki hayatım kurtulmuş gibi hissediyorum kendimi. Çünkü hem ailemi besleyecek gerçek gıdaya erişebiliyor hem de bunu Serente’mde sizlerle paylaşabiliyorum. Serente’nin anlamı; Meyve, sebze, tarhana vb. kurutmaya yarayan genişçe, üstü açık balkon olarak ifade edilmiş Türkçe Sözlük’te ama halk arasında üzeri kapalı erzak odası olarak da kullanılır aslında. Az önce bahsettiğim ve özlem duyduğumuz şey benim çocukken görmeye çok alışkın olduğum; mevsiminde Serente’de toplanan veya kış için Serente’de hazırlanan ürünlerdi. Bu sebeple de dükkanımın adını Serente koydum. Artık Siz de BenimSerente’me gelebilir; üreticisinden aldığım taze; organik veya doğal ürünleri evlerinize götürebilirsiniz.

Serente Organik

Serente’m de neler yok ki;

  • Aynı bahçemizden annemin toplayıp Serente’mize getirdiği gibi ben de Organik Pazar’a gece yarısı gidip, hem ailem hem de sizler için mevsiminde yetişen, organik sebze, meyve ve yeşillikler alıyor, Serente’me getiriyorum.
  • Ev yapımı reçeller, salçalar, erişteler ve tarhanayı Serente’m de bulabilirsiniz.
  • Gidip işletmesini gezdiğim; lezzet ve kalitesine hayran olduğum üreticiden direkt aldığım organik tavuk ve yumurta
  • Her türlü Organik baharat, bakliyat ve kuru meyveler
  • Bir bayan olarak olmazsa olmaz diye düşündüğüm Organik kozmetik ve temizlik ürünleri
  • Organik Zeytin ve Zeytinyağları
  • Organik Meyve Suları
  • Organik Peynir ve yoğurtlar

www.serenteorganik.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Serente Organik burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Serente Organik gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.