Site Ekle

Seçmiş Olduğumuz Sniper Oyunları

Cevaplanan

Dünyada bütün erkekler silah oyunu oynamaktadır. Savaş ve silahlara olan ilgilerini hepimiz çok iyi biliyoruz. O yüzden de onların istekleri doğrultusunda hareket ederek sadece seveceğini düşündüğümüz kategorilere yöneliyoruz. Diğer sitelerden farkımız daima olacaktır. Çünkü biz işimizi en iyi şekilde yapabilmenin peşindeyiz. Sıradan oyunlarla siteyi çöp etmek yerine sadece popüler olanları eklemeye özen gösteriyoruz.

Sniper bildiğiniz üzere keskin nişancıların kullandığı silahlara verilen genel isimlerdir. Özellikle suikast girişimin de bulunan seri katiller ve kiralık katiller tarafından tercih edilmektedir. Ülkemizde bu silahlara Kanas da denmektedir. Sniper Oyunları ise bu silahları ne amaçla kullanacağınızı ve merakınızı gidermeniz için hazırlanmış oyunlar bütünüdür.

Seçmiş Olduğumuz Sniper Oyunları

Sniper Oyunu içerisinde çok fazla detaylar bulunuyor. Uzaktan düşmanı yok etmek basit gibi görünse bile aslında çok zordur.  Çünkü hedefiniz karınca gibi gözünüze küçücük görünecektir. Ufacık hata yaptığınız anda silahtan çıkan kurşun hedefe varmayacaktır. Öldüreceğiniz kişi sayısına göre şarjörünüz de merminiz bulunacaktır. Fazlası asla olmayacağından dolayı kurşunları gereksiz yere harcamamalısınız. Gereksiz harcadığınız takdirde düşmana sıkacak mühimmatınız kalmadığında işleriniz biraz daha zor hale gelecektir.

Verilen bu görevleri başarıyla yaptığınız müddetçe herhangi sorunla karşılaşacağınızı düşünmemekteyim. Daima pratik olabilmek için kendinizi her seferinde geliştirmelisiniz.

Yorum Gönder
1 Cevaplar
En iyi cevap

Güzel ve cici bir site başarılar kardeşim.

Teşekkür ederim. Kaliteli işler yapmaya çalışıyoruz. En güzel sniper oyunları sunarak çocukların memnuniyetini kazanmaya çalışıyoruz.
silahlioyun.net/kategori/sniper-oyunlari.html

3 Mayıs 2015.
Yorum Gönder

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Seçmiş Olduğumuz Sniper Oyunları burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Seçmiş Olduğumuz Sniper Oyunları gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.