Site Ekle

Şahinler Teknik Servis – 444 71 89

Şahinler Teknik Servis bünyesinde onarım, bakım, parça temini, klima servisi, televizyon servisi, elektrikli süpürge servisi, kombi servisi, buzdolabı servisi, bulaşık makinesi servisi, çamaşır makinesi servisleri sunmaktayız. İstanbul’un tüm semt ve bölgelerine verdiğimiz hizmet doğrultusunda servis işlemleriniz en kısa sürede çözüme kavuşmaktadır.

Servis hizmeti aldığınız teknik servis firmamızdan problem yaşadığınızı sandığınız ya da darbe ve taşıma sonucu oluşan hasarlar için danışmanlık alabilirsiniz. Beyaz Eşya teknik destek ihtiyacınız için bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Deneyimli teknik ekibimiz bu konularda sizlere gerekli cevapları vereceklerdir.

Şahinler Teknik Servis - 444 71 89

Klima servisi çözümlerimiz onarım, bakım ve temizleme dahilinde uzman klima serivisi ekibimiz tarafından yapılır. Klimanız teslim öncesi iyice temizlenerek doğabilecek tüm sorunlar minimuma indirilir. Gerekli olan tüm bakım ve onarım için teknik personelimiz donanımlı ve deneyimlidir. Klimalarınızın problemleri çoğu zaman yerinde tespit edilir fakat istisna yaratan durumlarda servis elemanı arkadaşımız klimanızı bakım merkezimize getirir ve çözüm sonrası klimanız alındığı yere monte edilir.

Kombi servisi olarak, günümüzde ısıtma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılama adına evimizde, ofisimizde kullandığımız kombilerinize garanti bitiminden sonraki arıza, bakım ve servis hizmetini vermekteyiz.

Çamaşır makinesi servisi yeni ya da eski teknoloji çamaşır makinesi arıza ve sorunlarınız için çamaşır makinesi servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yeterliliğe sahip çalışanlarımız probleminizi teşhis eder ve sizi sonuca ulaştırır. Teknik servis desteği almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz gündüz ve gece bizi arayabilir ve çamaşır makinası servis desteği talebinde bulunabilirsiniz.

www.sahinlerteknikservis.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Şahinler Teknik Servis – 444 71 89 burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Şahinler Teknik Servis – 444 71 89 gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.