Site Ekle

Sağlıklı Kilo Vermenin Yolları Nelerdir?

Sağlıklı kilo vermenin yolları ya da sağlıklı kilo alma yöntemleri nelerdir? Vücut geliştirme hareketleri, nasıl vücut geliştirilir? Hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Sağlıklı kilo almak, sağlıklı kilo vermek ve  vücut geliştirme hareketleri hakkında en bilimsel makaleleri okumak için en kaliteli site olma yolunda emin adımlarla ilerleyen kalitelibeslenme.com uzmanları ile kendinize özel ücretsiz diyet listeleri hazırlatabilir, sağlık hakkında en bilimsel haberleri öğrenebilir ve istediğiniz kiloya kavuşabilirsiniz. Hayal ettiğiniz vücuda ulaşmanız aslında hiç de zor değil. Yeter ki uzman kontrolünde ve bilimsel bilgilerle hareket edin.

Sağlıklı Kilo Vermenin Yolları Nelerdir?

Örneğin kilo vermek istiyorsanız sık sık ama az az ye kuralı gerçekten işe yarıyor mu? Faydalı değilse bu yöntemi neden birçok diyetisyen tavsiye ediyor? Kilo verme yöntemleri ile ilgili bazı önerilerimiz:

     • Uygulanması en kolay diyet neyse onu diyetisyen kontrolünde belirleyin vekilo vermek için diyetisyen arıyorsanız diyetisyeninizin esnek diyetler oluşturup oluşturmadığını mutlaka araştırmalısınız. Eğer diyetisyen kişiden kişiye değişmeyen bir kilo verme diyeti uyguluyorsa o diyetisyene giderek hiçbir başarı elde edemezsiniz. Bu nedenle en etkili diyet sizin en kolay uygulayacağınız ve sizin yapınıza uygun olarak hazırlanmış diyettir.
     • 7 gün diyeti ve 10 günde 5 kilo gibi saçmalıklara kanmayın. Uzman olmayan kişiler tarafından hazırlanan diyet programları, kilo verme diyetleri sizin uzak durmanız gereken en önemli konudur.

 

     • En etkili kilo verme yöntemleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler elde etmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Amacınız sağlıklı kilo almak ise öğün sayınızı mutlaka artırmanız gerektiğini biliyor musunuz? Ayrıca yapılan araştırmalarda kilo almak isteyenlerin spor yapmamaları gerektiği yönünde bir algıları olduğu tespit edilmiştir. Kilo alma yöntemleri konusunda bazı önerilerimiz şöyle:

     • Öğün sayınızı artırın ve öğün sayınız en az 4 olsun.
     • Sadece karbonhidrat ağırlıklı beslenmeyin. Öğünlerinize sağlıklı yağları ve proteinleri de mutlaka ekleyin. Sağlıklı yağlar ise naturel sızma zeytinyağı ve organik tereyağıdır. Protein olarak kırmızı et, balık, yumurta, peynir ve kaşar peyniri tüketilebilir.
     • Vücut geliştirme egzersizleri yapın ve profesyonel destek alın.
     • Herhangi bir sağlık sorununuz olup olmadığını öğrenmek için bir diyetisyene, endokrinoloji uzmanına ya da dahiliye uzmanına gidin. Eğer bağırsak paraziti ya da bağırsak kurdu gibi canlıları vücudunuzda taşıyorsanız öncelikle onlardan kurtulmalısınız yoksa bütün emekleriniz boşa gidebilir. Bunlardan kurtulmak için mutlaka doktora gitmeniz gerekir. Doktor kontrolünde olmak şartıyla kurt dökücü, tenya dökücü ya da solucan dökücü ilaçlar kullanılabilir.
     • En etkili kilo alma yöntemleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler elde etmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Amacınız vücut geliştirmek ise öğün sayınızı mutlaka artırmanız ve özellikle protein ağırlıklı beslenmeniz gerektiğini biliyor sunuzdur. Ancak en etkili vücut geliştirme hareketlerinin ne olduğunu ve nasıl yapıldığını biliyor musunuz? Vücut geliştirme konusunda bazı önerilerimiz şöyle:

     • Bu işin temeli sabır ve emek karşılığında alınan bir verimin başarısıdır. (Bu konu da yıllardır bu iş üzerine çalışanlarında bu konu hakkında kısa zamanda böyle bir verim alamayacağını her daim dile getirmektedirler.
     • Doğru hocayı bulun kol çalışmalarını örnek alın ve onu geçeceğim diye tabiri caizse motive olun, azmedin hedefsiz olmayın.
     • Kol da kaç kas grubu var bunu öğrenin ve bu bölgelere uygun hareketleri yapın.
     • Kol anatominize uymayan hareketlerle zaman kaybetmeyin.

 

Bunun dışında kaliteli beslenme ve sağlıklı yaşam önerilerimize okuyabilir ve sağlıkla ilgili her konuda uzmanlarımıza danışabilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam hiç de zor değil, kalitelibeslenme.com size sağlıklı günler diler.

www.kalitelibeslenme.com

Yorum Gönder
49 Cevaplar

Yukarıda bahsedilen her konu hakkında uzmanlarımıza danışabilirsiniz saygılar. Sizce en etkili kilo verme yöntemi nedir* Uygulayanların yorumlarını bekliyorum…

Yorum Gönder

sitenizi inceleyip. tavisyelerinizi uygulayacağım geri dönüş yaparım mutlaka

Yorum Gönder

Çok başarılı bir site, daha da başarılar…

Yorum Gönder

Sitenizi takibe başladım. malum bazı durumlarda sitenizdeki tavsiyelere ihtiyaç duyuyoruz

Default 30 Mart 2015
Yorum Gönder

sitenizi takip etmeye başladım yararlı bilgiler bulunmakta başarınızın devamını dilerim

Yorum Gönder

yorumlarınızı bekliyorum mutlaka

Yorum Gönder

ilkkez bir bayan arkadaşdan böyle bir site böyle bir içerik gördüm hayran kaldım gerçekten hakkını vermişsiniz

Default 1 Nisan 2015
Yorum Gönder

teşekkür ederim sayın boyners sizin yorumunuz çok mutlu etti bizi,  zayıflama yöntemleri, diyet yemekleri veya vücut geliştirme yöntemleri hakkında uzmanlarımıza her konuda danışabilirsiniz

Yorum Gönder

zayıflamak mı istiyorsunuz o zaman kalitelibeslenme.com u ziyarete edin.

Yorum Gönder

Eğer zayıflama hakkında daha ayrıntılı ve bilimsel makaleler okumak ve orijinal videolarımızı seyretmek isterseniz sizi kalitelibeslenme.com a bekleriz saygılar ayrıca bu siteyi hazırlayan yöneticilere de çok teşekkür ederim…

Yorum Gönder

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Sağlıklı Kilo Vermenin Yolları Nelerdir? burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Sağlıklı Kilo Vermenin Yolları Nelerdir? gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.