Site Ekle

RestoMY Tablet Menü

RestoMY tablet menü sistemi ile işletmenize değer katarak müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz. Üstelik her an güncel menününüzle misafirlerinize olumsuz cevap vermek zorunda kalmayacaksınız.

Yorum Gönder
1 Cevaplar

Okumanızı tavsiye ediyoruz…

Mobil Uyumlu Web Sitesi 

Nisan ayında güncelleme olacağını belirten Google, mobile uyumu olmayan web sitelerin bu güncellemeden olumsuz etkileneceğini açıklayarak web site sahiplerini uyardı.

Mobil dostu web sitesi, özel olarak mobil için tasarlanmış, mobil cihazlarda kullanıcı deneyimini artıran web sitelerine verilen isimdir. Akıllı telefonlarınızda, Google arama motorunda arama yaptığınızda, özel olarak mobil web sitesi yaptıran, web site sahiplerinin, sitelerinin hemen sol tarafında “MOBİL UYUMLU” ibaresi gözükmektedir. Bu ibareyi farkeden ve dikkat çekilmesi gerekliliğini belirten mobil internet kullanıcıları, çok yakında mobil uyumlulukla ilgili önemli bir güncelleme geleceği fısıltılarını yayıyorlardı

Google Mobil Uyumluluk
Google’un modern ve teknolojik anlamda ne ilk ne de son önemli güncellemesi olacak MOBİL UYUMLULUK. Google, dünyada kendi kullanıcılarının kendisine ulaşmasıyla ilgili tüm deneyimlerini artırmak ve ulaşılabilirliliğini kolay hale getirmek için sürekli güncellemeler yapıyor ve yenilikler getiriyor. Bu amaç uğruna ise Google, kendisine mobil üzerinden ulaşan kişilere en iyi deneyimi yaşatmak için 21 Nisan 2015’e kadar web site sahiplerine süre verdi. birNC‘ye göre bunu önceden duyurması üzerinde durulması gereken önemli bir olay. Google, “BEN GÜNCELLEME YAPACAĞIM, KESİNLİKLE ÖNLEMİNİ AL” diyor. Sonuç olarak söylemek gerekirse; web sitenizin mobil uyumlu olması çok önemli. Bunun için önlem almadıysanız hemen almanızı tavsiye ediyoruz.

Web Tasarım | Web Yazılım | Kurumsal Seo | birNC® İstanbul
https://www.birnc.com.tr

Yorum Gönder

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

RestoMY Tablet Menü burada site tanıtımını yapıyor! Siz de RestoMY Tablet Menü gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.