Site Ekle

Red Dizayn – Sesli Chat Panelleri

Sesli Panelciler yazımıza hoş geldiniz. Sevgili ziyaretcimiz. İnternet ortamı üzerinden hizmet sunan Sesli Panelciler bu iş için neredeyse tüm vaktini harcamaktadır. Panelcilik hem zaman, hem ilgi, hem de titizlik gerektiren bir iştir. Sesli panelciler sizlerin istekleri doğrultusunda her daim hizmet sunmak durumundadır. ”RedDizayn” olarak sizlere en ufak sorununuzda dahi bekletmeden, anında ve hızlı işlem sunmaktayız. Sesli Panelciler Web Tasarim konusunda oldukca bilgili olarak çalışmaktayiz. RedDizayn olarak WordPress Tema Bakimida tamamen dogal Tasarimlar cikariyoruz.Bizimle calismak isteyen her kişi icin Farklı Tasarımlar Yaratıyoruz gerek panel gerek ise Anasayfalar icin en iyi hizmeti vermek icin çaba gösteriyoruz.

Sesli Panelciler Nedir?

SesliChat Kamerali ve Yazili Chatin Birlesimi Olarak Sisteme Sürülmüş bir Chat Yazilim Sistemidir, Sesli chat, google’a girip de arattığınız zaman, karşınıza pek çok sonuç çıkartacak olan bir sohbet sistemidir. Sesli chat ile sohbete katılan kullanıcıların, sesli olarak sohbet etmeleri sağlanır. Sesli chate katılmak isteyen herkesin elinde bir adet mikrofon bulunması gerekmektedir. Aynı zamanda da konuşan kişilerin seslerini duymak için birer hoparlör veya kulaklığa sahip olmaları gerekmektedir. Bu araçlara sahip olmayan kişilerin sesli chatlere girmelerinin, diğer normal chat sayfalarına girmekten bir farkı olmayacaktır.

Sesli Chat Panelcisi Kimdir?

Sesli chat panelcisi sesli chat sitesine girmenizde veya sizinde sesli chat sitenizin olmasında rol oynayan kişidir.. belirli bir ücret karşılığında bizimle irtibata geçtiğinizde sizlere seslichat sitenizi istediğiniz alan adı ve istediğiniz oda miktarıyla acıyoruz.

Sesli Sohbet Nedir?

Sesli Sohbet Nedir Sesli Sohbet adındanda anlasılacağı gibi kullanıcıların sesli ve görüntülü sohbet etmesini sağlayan speaky chat tabanlı bir sistemdir. Sitemize giren ziyaretçiler Sesli ve Görüntülü olarak sevdikleri ve arkadasları ile sohbet etme olanağı bulurlar. Bu hizmeti bizlere sağlayan yani speaky chat, merkezi almanyada bulunan bir firmadır. Ne yazıkki paralarımız almanya ya gitmektedir. Umut ediyoruz yakın zamanda bir türk firmamız veya arkadasımız bunun gibi hizmetler verir. Sesli Sohbet in Değisilmez Adresindesiniz. Simdi Hemen Sohbet odalarımıza girip Sohbete baslayabilirsiniz

Yorum Gönder
2 Cevaplar

ilginç bir site ancak fiyatlarınız konusunda da biraz bilgi verirseniz daha iyi olur bence

Trainer 20 Nisan 2015
Yorum Gönder

Aynen ilginç bir dal. İnsanda merak uyandırıyor.

Yorum Gönder

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Red Dizayn – Sesli Chat Panelleri burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Red Dizayn – Sesli Chat Panelleri gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.