Site Ekle

Pramit Medikal – Hasta Yatakları

Türkiye genelinde hasta yatakları imalatına dair, uzun yıllardır, imalat yapan Pramit Medikal disiplinli ve istikrarlı çalışmalarının sonucu Türkiye halkı için daha kaliteli, daha ekonomik ve daha işlevsel hasta yatakları imal etmek için, son teknolojiden yararlanarak artık konforlu ve kaliteli hasta yatakları imalatı yapmanın yanı sıra, tüm Türkiye’den yoğun talep üzerine hasta yatakları sevkiyatını da geliştirerek tüm hasta ve hasta yakınlarının hasta yatak ihtiyacını kusursuz şekilde karşılamaya devam etmektedir.

Bundan 10 yıl öncesi İstanbul Hasta Yatakları imalatı ana merkez olarak bilinen Pramit Medikal, Türkiye illerine hasta yatağı siparişini özel servis araçları kullanarak yapmakta idi ve servis ücreti km göre hesaplanırdı. Yoğun istek üzereni Pramit Medikal günümüzde Türkiye’nin bazı bölgelerinde şovrumlar açarak hasta yatakları sevkiyatını daha hızlı hale gitirmiştir. Daha sonra Sürat Kargo ile yaptığımız anlaşmalar sonucunda Türkiye’nin tüm illerine cuzi kargo ücreti ile direk imalat haneden gönderim yaparak servis ücretini cuzi miktarlara düşürmüştür.

Artık tüm türkiyenin hasta yatakları ihtiyacını fiyat değişmeden el değişmeden tüm Türkiye çapında en geç 2 iş gününde kurulu teslimat yapmaktayız. Türkiye illlerinde hasta yatağı artık 4 yıl garantimiz altında kurulu teslimat imkanlarımızdan yararlanarak kaliteli ve işlevsel hasta yatak siparişlerinizi tereddüttüz. sipariş vere bilirsiniz.

pramitmedikal.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Pramit Medikal – Hasta Yatakları burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Pramit Medikal – Hasta Yatakları gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.