Site Ekle

Pes 2016 Oyna

2016 yılına girmeye az zaman kalmışken gözler Pes 2016 Oyununa çevrilmiştir. Çok büyük hayran kitlesi olmasından dolayı yeni yılda da oyunun erken çıkma ihtimali yüksektir.

Tam olarak resmi sitesinde tarih verilmemiştir. Bu nedenle ne zaman çıkacağı konusunda kesin ve net bir şey söylemek mümkün değildir. Pes 2016 Oyna ismini verdiğimiz bu oyunumuzda kendi takımınızı oluşturabilir hatta futbolcu isimlerini dahi değiştirebilirsiniz. İster lig şeklinde isterseniz şampiyonlar kupasında mücadele edeceksiniz. Takım halinde oynamanın çok büyük faydaları vardır. Rakip futbolcuları çalım ve yeteneklerinizle geçemiyorsanız pas ve zekanızı kullanarak onları atlatabilirsiniz. Rakip kaleye bu şekilde ulaşırsanız kaleyi gördüğünüzde artık şut çekme zamanının da geldiğini anlamışsınızdır.

Pes 2016 Oyna

Kalecinin durduğu yere göre çekeceğiniz yer ayrıntılı olarak zıt olmalıdır. Onu ters köşeye yatırabilirseniz gol atma ihtimaliniz çok daha yüksek olacaktır. Diğer türlü gerçekten de gol atamazsınız.

Pes 2016 Oyunu daha çıkmamıştır. Fakat Flash versiyonu için aşağıda bulunan linki kullanmanızı öneririm. Ayrıca sitemiz de Pes 2016 İndirebileceksiniz. Şu an için oyun olmamasından dolayı link yer almamaktadır.

Umarım oyunu beğenirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler dilerim.

www.oyunon.com/pes-2016/

Trainer 15 Haziran 2015 Oyun.
Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Pes 2016 Oyna burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Pes 2016 Oyna gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.