Site Ekle

Oyunozi – Atari Oyunları

Oyunozi.com, artık her biri birer nostalji harikası olan atari oyunlarını online olarak ücretsiz bir şekilde oynamanıza imkan sağlayan bir oyun platformudur.

2009 yılında amatör bir ruhla hizmete başlayan Oyunozi.com her geçen gün daha fazla atari tutkununa ulaşmayı ve daha geniş bir atari içeriğine sahip bir platform olma hedefini taşımaktadır.

Yorum Gönder
1 Cevaplar

Siteniz çok güzel ve diğerlerinden ayıran bir tarzı olmuş. Eğer cevabımı okursanız lütfen bu mesaja dönüş sağlayınız. Kullandığınız Script ismini söyleyebilir misiniz?

 

Bu arada Atari oyunları halen en popüler olanlardan birisidir. Çocuklar neden bilmiyorum ama vazgeçemedikleri kesindir. Arayış içerisinde olmanıza gerek yoktur. Çünkü en güzel atari oyunu sitemiz de bulunuyor. Arkadaşın sitesinde bulunanlar kadar fazla değildir ama sizin için seçtiklerimizi görebilirsiniz.
silahlioyun.net/kategori/atari-oyunlari.html

Trainer 3 Mayıs 2015
Yorum Gönder

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Oyunozi – Atari Oyunları burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Oyunozi – Atari Oyunları gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.