Site Ekle

Otelsan Buklet ve Otel Ekipmanları

Cevaplanan

Otel Buklet Malzemeleri ticareti ile başlayan ticari hayatımızı, firma vizyonumuz ve misyonumuz geregi uzun yılların iç piyasa deneyiminden hareketle ürün portföyümüzü genişleterek, otellerde kullanılan sarf malzemeleri tedariğini sağlıyoruz. Buklet Malzemeleri, Islak Hacim Ekipmanlari, Otel Ekipmanları, Banyo Aksesuarları, Musluklu Cam Kavanozlar, Profesyonel Ekipmanlar başlığında topladığımız ürünlerle otelinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir merkezden, profesyonel satınalma hizmetiyle buluşturmayı amaçlıyoruz.

Bursa’da kurmuş olduğumuz Otelsan Buklet Malzemeleri ve Otel Ekipmanları ilk önce Marmara Bölgesinde sonra tüm Türkiye’de siz değerli müşterilerimiz ile buluşmayı ve sizlere hizmet taşımayı hedef edinmiştir.

Genç yönetici kadromuzun, araştırmacı, yüksek teknolojiyi takip eden, kaliteyi ön plana çıkaran kimliği, firmanın karakteri haline dönüşmüştür. Yenilikçi vizyonumuz firmamızı kısa sürede gelişime ve büyümeye açık hale getirmiştir.

www.otelsan.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Otelsan Buklet ve Otel Ekipmanları burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Otelsan Buklet ve Otel Ekipmanları gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.