Site Ekle

Osmanlı Hacamat Hastanesi

Osmanlı Hacamat merkezimizde, profesyonel hacamat tedavisi yapılmaktadır. Ayrıca hacamat kursu ve eğitimleri verilirken profesyonel tıbbi sülük tedaviside uygulanmaktadır. Ülkemizin her köşesine tıbbi sülük gönderimide yapıyoruz.

Osmanlı Hacamat Hastanesi

Hacamat Tedavisi ve Uygulamalı Hacamat Eğitimleri
Tıbbi tedavi yöntemlerinin en önemlilerinden olan hacamat tedavisi teorik bilgilerini en doğru ve en iyi şekilde ögreterek bu öğrendiklerini pratik uygulamalarla destekleyerek uzmanlaşmaya giden ilk adımı atmakta yardımcı olur. Katılımcı kişiler bu eğitimin sonunda hacamat hakkında bilinmesi gereken teorik ve pratik bilgi sahibi olacaklardır.

Sülük Tedavisi ve Uygulamalı Sülük Eğitimleri
Sülükler hakkında genel bilgi, tedavinin tarihçe bilgileri, tıbbi sülüğün biyolojisi, sülüğün tükürük biyokimyası, sülük tedavisinde insan üzerindeki etkileri, tedavi sonrası değerlendirme, sülük uygulama ve tedavi metodlary, dahili hastalıkların sülükle tedavisi, kadın hastalıklarında yapılan sülük tedavileri, sülük tedavisinin yan etkileri, uygulamada gerekli ekipmanlar, sülük tedavisinde dikkat edilmesi gereken hususlar, sülük tedavisinin uygulamalı gösterilmesi, hangi hastalıklarda faydalı olduğu bilgisi gibi sülük tedavisi ve yapılma metodları hakkında bilinmesi gereken bütün bilgiler açık bir şekilde kişiye verilmektedir. Kurs şartlarinda bir kısıtlama bulunmayarak her yaş ve cinsiyetten kişiler katılabilir. Eğitim için pek çok şehirde de eğitimlerimiz mevcuttur.

www.hacamathastanesi.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Osmanlı Hacamat Hastanesi burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Osmanlı Hacamat Hastanesi gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.