Site Ekle

Netaform – Otomatik Tente ve Alüminyum Doğrama

2004 yılında şirket olarak faaliyetine devam eden firmamız, kurucularının daha önceki yıllarda yapı sektöründe edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeyle alüminyum doğrama, cephe giydirme sistemleri, otomatik tente, motorlu tente, branda, otomatik kapı, radarlı kapı ve alüminyum kapı ve alüminyum penceren sistemleri konusunda proje, üretim ve uygulama hizmeti vermektedir.

Netaform alüminyum ve yapı otomasyon sistemlerinin ana gayesi müşterilerine, yaşam konforu yüksek, kaliteli ve kalıcı ürünler sunabilmektir. Siz müşterilerimizin taleplerinin en doğru şekilde karşılanması, teknik bilgi ve iş gücünün de geliştirilmesi için yapı sektöründeki değişiklikleri, trend olan ürünleri, yurt içi ve yurt dışındaki fuarlara, ilgili seminerlere katılarak gözlemlemekte/sağlamaktadır. Doğru yerde doğru ürün kullanma firmamızın temel ilkesidir. Bu amaçla uygulaması öngörülen projeyle ilgili müşteri beklentilerine en doğru çözümü sunacak sistem uzman personelimiz ve siz değerli müşterilerimizin fikri de alınarak çözümlenir.

Güvenilir olmanın, müşteri talep/beklentilerini zamanında, verilen sözü karşılamakla olacağını bilir ve bunu tüm calısanlarımızca kendimize ilke edinmişizdir.

www.netaform.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Netaform – Otomatik Tente ve Alüminyum Doğrama burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Netaform – Otomatik Tente ve Alüminyum Doğrama gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.