Site Ekle

Ncimo – Sektörel Web Tasarımı Paketleri

Teknolojinin olabildiğince dijitalleştiği, ekonominin elektronikleştiği, internetin dinamik bir biçimde hızla gelişip her sektörle ilişkili hale geldiği, ayrıca bağımsız büyük bir sektör galini aldığı günümüzde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacına sahiptir. Hizmet prensiplerinde dinamik, esnek, yenilikçi, teknoloji kullanımı, kazanımı, aktarımı konusunda öncü olma ilkesine sahip bilişim, webtasarım, yazılım, hosting sağlayıcısı ve geliştiricisidir.
Hakkımızda

En büyük ilkemiz; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek,müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz. Biz biliriz ki onlar ihtiyaçları olduğunda bizimle Çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu bilirler. Onlar bilirler ki biz Her zaman onlar için daima en iyisini Düşünürüz.

Her işimiz bizim için ayrı değerdir. Her yeni iş bizim için yeni bir heyecan demektir. Her yeni web sitesi bizlerinde yeni alanları tanımamıza katkıda bulunur. Üstlendiğimiz her işte yepyeni dünyalar keşfederiz.

ncimo.com olarak kalite ve güvenlik den taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Neden Web Siteniz Olmalı?

  • Bir Web sayfası sadece onu incelemek isteyen “hedef kitleye” ulaşır.
  • Web sayfaları oluşturmak için tek masrafınız telefon hat ücreti olacaktır.
  • Web sayfaları hazırlarken hayal gücünüzü olabilidiğince kullanabilirsiniz.
  • Web sayfaları kolayca düzeltilip tekrar yayınlanabilir.
  • Sayfalarınız zamanında etkisiyle yeniliklere uğrayacaktır.
  • Web sayfalarınız 24 saat boyunca tüm dünyaya açık olacak ve internet kullanıcılarına “etkileşimli” bir hizmet verecektir.
  • Web sayfalarını kullanıcıların fikirlerini ve beklentilerini öğrenmek için derleyebilirsiniz.
  • Web sayfalarının kaderi diğer medyalar gibi çöp kutusunda sonlanmaz.

www.ncimo.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Ncimo – Sektörel Web Tasarımı Paketleri burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Ncimo – Sektörel Web Tasarımı Paketleri gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.