Site Ekle

Musa Bayram – Kocaeli Freelance Web Tasarımcı

Musa Bayram freelance web tasarım, web arayüz tasarım, wordpress tema tasarım ve psd to css alanlarında freelance web tasarım hizmeti veriyor.

Musa Bayram - Kocaeli Freelance Web Tasarımcı

Özgün Web Tasarım
Kendinize özgü bir web arayüz tasarlatmak varken neden bir başka firma ile aynı tasarıma razı olasınız ? Kalbinizden geçen içerik için, profesyonel web arayüzleri tasarlayıp sizlerin beğenisine sunayım.

Hazır Web Temaları
Projelerinizi daha hızlı bir şekilde hayata geçirerek kısa sürede kitlelere ulaşmanızı sağlamak için hazırladığım Bireysel, Kurumsal, E-Ticaret, Okullar, Sınıflar ve Ürün Tanıtım temaları ile hızlı bir şekilde kurulum yaparak projelerinizi anında hayata geçirebilirsiniz.

Sosyal Medya Entegrasyonu
Sosyal Medya entegrasyonu ile artık web sayfalarınız sosyal medya üzerinde daha hızlı bir şekilde yayılarak sanal alemde sizleri daha çok kitlelere ulaştırır ziyaretci kitlenizi 2’e 3’e katlamanıza olanak sunar.

Responsive Web Temaları
Responsive Tasarım ile yapılan temalar cihazın ekran boyutuna göre web siteniz otomatik şekilde boyutlandırılır bu sayede kullanıcılarınızın gözünde daha hoş bir görüntü bırakabilirsiniz.

Mobil Uygulama Çözümleri
Akıllı telefonların hayatımıza hızlı girişiyle beraber mobil uygulama pazarı da her geçen gün hızla gelişmektedir. Bir mobil uygulama sayesinde, servislerinizi müşterinizin parmaklarının ucuna getirerek, sunduğunuz hizmet ağını genişletebilir, marka bağımlılığınızı artırabilirsiniz.

www.musabayram.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Musa Bayram – Kocaeli Freelance Web Tasarımcı burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Musa Bayram – Kocaeli Freelance Web Tasarımcı gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.