Site Ekle

Modern Web Tasarım Trendleri

birNC‘ye göre modern web tasarım yaklaşımı, işletmenin temel görevinin, hedef pazarın istek ve gereksinimlerini saptayıp, bütünleşik pazarlama araçlarından yararlanıp, alıcıları tatmin ederek kar sağlama ve diğer örgütsel amaçlara ulaşma temeline dayanır.

Bu sebeple modern web tasarım anlayışını müşterilere yönelik pazarlama anlayışı olarak tanımlamak yanlış olmayacaktır. Web tasarım firmaları ancak müşterileri üzerine yoğunlaşarak web tasarım hizmetleri için başarılı bir pazarlama stratejisi geliştirebilir. Pazarlama, işletme ve müşteri arasındaki ilişkileri besler. İşletmenin amaçlarına ulaşması için en uygun ürün ve pazar bileşenini pazarlama fonksiyonu belirler.

Web tasarım kavramını da doğru değerlendirebilmek ve ona haksızlık etmemek için, web tasarımını tüm yönleriyle değerlendirebilmek, bu alanda çalışanları ise mutlaka Sokrates’le tanıştırmak gerekir 🙂

Çünkü konu sadece işletmelerin imajı ve vitriniyle ilgili değil, yeni web tasarımı trendleri ile ve devamı ile ilgilidir.

Website Design Agency birNC

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Modern Web Tasarım Trendleri burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Modern Web Tasarım Trendleri gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.