Site Ekle

Modaper – Perde Modelleri

Modaper kurulduğu günden beri daha iyiye gitme arzusu sayesinde işçiliği ve kalitesiyle Avrupa standartlarını yakalamayı hedeflemiştir. Modaper imalatı yaptığımız perde çeşitlerinde memnuniyet, kalite ve verimliliği doğru şekilde kullanmayı ilkeleri haline getirmiştir. Perde denildiğinde düşüncemiz kullanışlı olması zarafeti yansıtması olmuştur.

Modaper - Perde Modelleri

Tül Perde
Tül perde mekânlarımızda yıllarca kullanılmış ve günümüzde de kullanılmaya devam edilen kullanımı ve seçenekleriyle çok tercih edilen perde çeşididir. Günümüzde tercih edilen TÜL PERDE daha çok doğal görünüm sunan ipek tül, organze tül ve keten tüldür. Organze tülde ki kolay yıkanabilmesi kullanışlılık sunmaktadır. Tül perde çeşitlilik ve renk seçeneklerindeki özgürlüğüyle ön plana çıkmaktadır.

Dikey Perde
Dikey perde ofis, kafeterya, ev gibi birçok alanda rahatlıkla tercih edilebilen perde çeşididir. Dikey perde ışığın denetimini sağlar ve istenilen ölçüde ışığı kesmede yardımcı olur. İstenilen ölçü ve renklere göre hazırlanan dikey perde kullanım ve montajıyla da kolaylık sağlamaktadır.

Stor Perde
Stor perde kullanılan mekânlarda şıklık ve zarafeti ucuz maliyetle sunmaktadır. Stor perde kumaşı ve renk seçenekleriyle her mekânda rahatlıkla tercih edilebilir. Stor perde spor döşemeler ve sade, klasik döşemelerde uygun kumaş çeşitleri sunar. Stor perde montaj ve kullanım yönüyle kolaylık sağlar.

Zebra Perde
Zebra perde ile günümüzün ev perde modellerinde büyük beğeni toplayarak görkem ve zerafeti ucuz maliyetli perde modelleriyle kullanımı çok basit bir mekanizma ile herkesin ilgisini çeken zebra perde takılmasıda kolaydır.

Jaluzi Perde
Jalûzi perde dar veya geniş alanlarda kolaylıkla uygulanabilen perde çeşididir. Jalûzi perdeler ışık denetiminde etkili yönüyle öne çıkmaktadır. Jalûzi perde uzaktan kumandalı ve motorlu seçenekleriyle kullanım şekillerinde farklılık sunmaktadır.

www.modaper.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Modaper – Perde Modelleri burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Modaper – Perde Modelleri gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.