Site Ekle

Metin Yazarlığı

Kurumsal İçerik Geliştirme

birNC‘nin “Metin Yazarlığı” departmanı; kurumların hedefleri doğrultusunda mesaj ve konsept belirleme ve bu mesaj ve konsepte uygun içerikleri hazırlama görevini üstleniyor.

birnc-metin-yazarligi

Kurumların asıl kimliklerini, amaçlarını, felsefesini, vizyonunu, iş kültürü ve insan kaynakları poltikalarını en doğru biçimde ifade eden, özgün kurumsal yazılarını hazırlamak, genel bir çerçeve çizmek bu departmanımızın başlıca görev tanımını oluşturuyor.

Bir markanın kurumsal kültürünü-imajını yansıtan içerikleri geliştirmek, mesajlarını hikayeler aracılığıyla anlatmak, kurgulamak, bir sosyal bilimci titizliği gerektiriyor.

Web Sitesi Tasarımcısı birNC, Ar-Ge faaliyetlerine gösterdiği önemle; markanın ve hedef kitlesinin beklentilerini, alışkanlıklarını, değer yargılarını, çok iyi araştırarak içerik geliştirdiği için başarılı sonuçlar elde etmiş ve müşterilerini memnun etmiştir.

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Metin Yazarlığı burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Metin Yazarlığı gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.