Site Ekle

MB Bilişim – Gebze Web Tasarım Hizmetleri

Kocaeli, Gebze ve çevre bölgelerinin web tasarım, seo danışmanlığı ve yazılım hizmetleri veren; uzman ve tecrübeli kadrosuyla %100 müşteri memnuniyeti üzerine kurulu iş ahlakı ile sektörde öncülük yapmayı hedeflemiş bir bilişim ve tasarım firması.

Sektörün “Güven ve Dürüstlük” eksikliğini gidermek ve yıllardır insanların yaşadığı problemleri ortadan kaldırmak adına; kendi alanında uzman ve tecrübeli kişilerin bir araya gelerek, Bilişim sektörüne öncülük etmeyi hedeflemiş, müşteri memnuniyeti üzerine iş politikası belirlemiş bir Bilişim Şirketidir.

MB Bilişim - Gebze Web Tasarım Hizmetleri

Kocaeli, Gebze, Darıca ve çevre bölgelerin Web Tasarım, Seo Danışmanlığı, Güvenlik Sistemleri, Yazılım, Android Uygulamalar, İnteraktif Reklam, Sistem Entegrasyonu ve Hp Bayiliği ile birlikte teknik destek hizmeti veren bir bilişim şirketidir.

Müşterilerimizin taleplerini karşılarken; 7/24 Destek sunuyor ve yapılan işlerimizin garantisini yine biz veriyoruz. Bilişim sektöründe yaşanılan; hızlı müdahale ve iletişim sorunununu ortadan kaldırarak %100 ulaşılabilirlik ve destek anlayışımız ile “Mb Bilişim” olarak siz değerli müşterilerimizle beraber büyümeye devam ediyoruz.

Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile özgün, kurumsal kimliğinizi zenginleştirecek, sizleri teknolojinin her alanında temsil edecek Web Tasarım ve Yazılım çözümlerimizle fikirlerinizi, taleplerinizi uygulayarak uzun vadeli çözüm ortağınız olmaya hazırız.

www.mbbilisim.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

MB Bilişim – Gebze Web Tasarım Hizmetleri burada site tanıtımını yapıyor! Siz de MB Bilişim – Gebze Web Tasarım Hizmetleri gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.