Site Ekle

Mama Sepeti

Mama Sepeti‘nin temel prensibi; evcil hayvan ürünleri sektöründe siz müşterilerimizin ve sevimli minik dostlarımızın tüm istek ve ihtiyaçlarını göz önünde tutarak, ürün ve hizmetlerin sürekli gelişimini destekleyen, kaliteli, modern ve hep daha iyisini arayan bir ideoloji ile hızlı, ekonomik ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak sizlere ulaşmaktır.

Mama Sepeti profesyonel satış ekibi, 440 m2 lik satış/ofis alanı ve internet mağazası ile müşterilerine en iyi hizmeti, en bol çeşidi, en iyi fiyatlarla sunmaktadır. Mamasepeti Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermekte ve ayrıntılı ürün bilgileri ile binlerce ürünü müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Mama Sepeti

Mama Sepeti, hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptir. Mamasepeti müşterilerine satın aldıkları ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde ulaştırmaktır. Her türlü istek ve şikâyetin iletilebileceği “Müşteri Hizmetleri” birimi ile Mamasepeti müşterilerinin istek ve şikâyetlerini titiz bir şekilde değerlendirip, gerekli çözümleri ve yenilikleri müşterilerine sunmayı kendine amaç edinmiştir. Mamasepeti ile minik dostlarınızı şımartmak bir tık ötenizde….

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

www.mamasepeti.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Mama Sepeti burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Mama Sepeti gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.