Site Ekle

Kozlu Çelik Eşya – Çelik Büro Mobilyaları

Kozlu Çelik Eşya, çelik eşya ve çelik büro mobilyaları imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

10 yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Üretim ve pazarlama halkamızın içinde; Soyunma dolapları, dosya dolapları, temizlik dolapları, tekli ve çiftli ranzalar, ofis büro koltukları ile diğer ekipmanlardan oluşmaktadır.

Kozlu Çelik Eşya - Çelik Büro Mobilyaları

Ranzalar

Kozlu Çelik Eşya - Çelik Büro Mobilyaları


Özel ve devlet yurtlarda, işci odalarında veya askeri yatakhanelerde kullanılan ranza grubumuz, son derece dayanıklı ve kullanışlı bir üründür. Başlık ve ayak ucu 30 x 30 x 1.2 mm veya 40 x 40 x 1.2 mm profilden gövde 0.7 mm, 0.8 mm, 0.9 mm ve 1 mm kalınlıkta yüksek kalite sacdan imal edilmektedir. Yüksek kalite elektrostatik toz boyalıdır. Tekli veya çiftli seçeneği ile özel ölçülerde üretilebilir. Özel renk seçeneği mevcuttur.

Soyunma ve Temizlik Dolapları

Kozlu Çelik Eşya - Çelik Büro Mobilyaları


Fabrikalar, spor kompleksleri, askeriye ve birçok alanda kullanılabilen soyunma dolabı grubumuzun son derece ergonomik ve kullanışlıdır. Tercihinize göre 0.7 mm, 0.8 mm ve 0.9 mm kalınlıkta ve yüksek kalite dkp sacdan imal edilmektedir. Yüksek kaliteli elektrostatik toz boyalıdır. Asma, anahtarlı veya kromajlı gömme kilit alternatifleri vardır. Plastik veya metal askılı seçeneklidir. Kapılardan havalandırılmalıdır. Plastik veya metal ayak seçeneklidir. Standart rengimiz Ral 7035 (Açık Gri) dir. İstenilen ölçüde imalat yapılır.

Dosya Dolapları

Kozlu Çelik Eşya - Çelik Büro Mobilyaları


Ofisinizde kullandığınız dosyalarınızı güvenli ve kullanışlı bir şekilde muhafaza eder. En az alan kaplayacak nitelikte tasarlanmış ve istenilen ölçüde üretilmektedir. Tercihimize göre 0.7 mm, 0.8 mm, 0.9 mm ve 1 mm kalınlıkta ve yüksek kalitede dkp sacdan imal edilmektedir. Yüksek kaliteli elektorstatik toz boyalıdır. Üst, alt ve orta olmak üzere 2 veya 3 noktadan kilitlenmektedir. Kapılar takviyeli ve 180 derece açılmaktadır. 2 anahtarlı kromajlı gömme kilitlidir. Raflar 5 mm aralıkta her ölçüde ayarlanılabilir.

www.kozlucelikesya.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Kozlu Çelik Eşya – Çelik Büro Mobilyaları burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Kozlu Çelik Eşya – Çelik Büro Mobilyaları gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.