Site Ekle

Koşucu Emlak

Koşucu Emlak

Emlak ya da diğer adıyla gayrimenkul; arsa, bina, iş yeri, arazi gibi taşınmazların ortak adıdır. Antakya emlak piyasası yatırımcıların her zaman için gözdesi olmuştur. Emlak kur dalgalanmaların ve ekonomik krizlerden diğer yatırımlar kadar etkilenmeyen bir yatırım arıcıdır. Günümüzde Suriyeli vatandaşların ülkemizin çeşitli şehirlere dağılmasından dolayıdır ki emlak piyasasında hatrı sayılır bir artış olmuştur. Gerek satılık daire gerekse kiralık daire, ev, iş yeri gibi gayrimenkullerde görünen bu artış dar gelirli ve emlak sahibi olamamış vatandaşlarımızı pek hoşnut etmemiştir.

Bankaların kredi olanaklarının düşük faizli olması ve yurt dışından ithal ettiğimiz Morgate (morgıç) kredisi modelini kullanarak bir ev sahibi olmayı düşünmüyor değil insan. Doların başını alıp gittiği bu günlerde emlak piyasasındaki durgunluk yüksek ihtimalle fırtına öncesi sessizlik gibidir. Antakya Emlakçılarla yaptığımız fikir alışverişlerinde çoğunluğun görüşü bu yöndedir. Gelişmeleri web sitemiz: www.kosucuemlak.net den takip edebilirsiniz.

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Koşucu Emlak burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Koşucu Emlak gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.