Site Ekle

Kore Malı Cep Telefonları

Kore Malı Telefonlar örnek vermek gerekirse Kore malı iPhone 6, Kore malı Samsung S5, Kore malı Samsung Galaxy S6 orijinal telefonlardan farklı olarak teknik özellikleri biraz daha zayıftır. Bu durum cihazın kalitesiz olduğu anlamanına gelmez. Kore malı telefonların tamamı Android işletim sistemini kullanır fakat iOS işletim sistemini taklit ederek aynı görüntü sağlanabiliyor.

Kore Malı Cep Telefonları

Kore Malı Telefonların Teknik Özellikleri
Samsung Galaxy serilerinin en düşük kamera özelliği 5MP’dir. Kore malı telefonların da ortalama kamera özelliği 5MP’dir. Sizde eğer 5MP kamera bana yeterli diyorsanız tavsiye ederiz. Batarya özellikleri ise biraz daha dikkat edilmesi gereken bir özellik. Kore’de üretilen cihazların bataryaları kullanıma bağlı olarak biraz daha erken bitebilir. Bunu sağlamanın en kolay yanı bataryayı kaliteli göndermesini istemenizdir. Birçok kalitede batarya vardır. Sizde tercih ederseniz mutlaka 1. sınıf bataraya istemeyi unutmayın.

Kore malı telefonlar dış kasa özelikleri, Dış kasaları aynı fabrikada üretilmiş kadar benzerdir. Sizlere bu konuda birbirinden ayıramayacağımızı garanti ederiz. Örnek verilirse Kore malı s4 cihazı orijinalinin tamamen aynısıdır. Kore malı iphone 6 plus cihazı ios benzetilmiş işletim sistemi ile farkında bile olmadan kullanacaksınız. Teknik değerlendirmeler cihazların aynı kalitede düşük teknik özelliklerde olduğunu kanıtlamaktadır.

www.uzmanmobile.com

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Kore Malı Cep Telefonları burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Kore Malı Cep Telefonları gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.