Site Ekle

Kış Bahçesi veya Kapalı Balkon Isıtma

Kış Bahçesi veya Kapalı Balkon Isıtma

Karbonik filmle zemin ısıtma kullanılan kapalı balkonlarda ya da kış bahçelerinde de uygulanabilir. Sistem uygulamasından sonra üzeri halı yada parke ile kapatılır.

Yerden ısıtma sistemleri döşemenin altında kaldıkları için mekanların dilendiğince dekore edilmesine imkan tanır. Herhangi bir alan ya da hacim kaybına sebebiyet vermediği gibi, göze hoş gelmeyen radyatör panellerini saklamak için de harcanacak zaman ve paradan tasarruf sağlar.

Yerden ısıtma, mekan içerisindeki sıcaklığın hem yatay, hem de dikey eksende homojen dağılması sayesinde konforlu bir ortam sağlar. Kapalı balkon ya da kış bahçesi zemin ısıtma sistemlerinde duvar tipi termostatla sistemlerin sıcaklıkları kontrol altında tutulur.

Kış Bahçesi veya Kapalı Balkon Isıtma

Termostatlarımız yer sensörlü olarak çalışmakta olup zemin sıcaklığı 45 C kadar ısıtılabilir. Karbon film altına, 6 mm kalınlığında özel alüminyum folyolu yalıtım döşemekteyiz, üzeri 200 mikron aluminyum kaplı bu malzeme ısı yalıtımı sağlar.

Kullanılan balkon ya da kış bahçelerini ısıtmak için çok pratik bir uygulamadır. Genellikle uygulaması, ekibimiz tarafından 1 günde tamamlanır. Parke altı ısıtma uygulamasında, parkenizin ısıya dayanıklı parke olması gerekmektedir.

Eğer küçük bir balkonunuz ya da kış bahçeniz varsa sizin ölçülerinize göre karbonik ısıtma filmlerimizi hazırlayıp kargo ile ulaştırıyoruz.

Kış Bahçesi Isıtma

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Kış Bahçesi veya Kapalı Balkon Isıtma burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Kış Bahçesi veya Kapalı Balkon Isıtma gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.