Site Ekle

Kaan Makina

Kaan Makina, sıra dışı olmanın Dünya’nın geleceğini tayin edecek yüksek teknolojik ürünler ve sistemler geliştirmek düşüncesiyle amaç ve çalışma alanlarına uygun olarak kurulmuş AR-GE odaklı bir şirkettir. Uzman kadrosu, verimli iş planlaması ve AR-GE‘ye dayalı projeleri ile sürekli ilerleyen, teknik altyapısını sürekli geliştiren ve güçlenen, başarı ve hizmetin kaynağının insan gücü ve zekası olduğu bilinci ile yatırımlarını insan odaklı olarak geleceğe yapan, yenilikçi girişimci bir firmadır.

Kaan Makina‘nın hedefi AR-GE projeleri hazırlayıp bu projeleri hayata geçirerek, elde edilen ürünleri Türkiye ve tüm Dünya‘da pazarlayarak sektöründe lider olmak, ürünlerde ve kurduğu sistemlerde yakaladığı kalitenin sürekliliğini ve güvenilirliğini sağlamak ve geliştirmek, müşteri hizmetlerini zamanında karşılayabilmek ve yeni müşteriler kazanmaktır.

Misyonumuz
Müşterilerimiz ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri bilgi teknolojilerini kullanarak en verimli ve kaliteli şekilde sunmaktır.

PVC teknolojileri ve otomasyonu sektöründe, teknolojik gelişmeler ışığında müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı öncelikli hedef koyan firmamız bu hedef için;

  • Müşteri memnuniyeti
  • Teknolojik AR-GE yönetimi
  • Proje zamanlarına uyma
  • Optimum maliyetle rekabet edebilme

İlkelerini misyon olarak benimsemiştir.

Vizyonumuz
Müşteri beklentileri doğrultusunda çözüm üreten ve yeni teknolojileri düşük maliyetle sunabilen rekabetçi bir kurum olma yolunda doğru adımlar atmaktadır.

Kalite politikamız
Sürekli gelişme, müşterilerimize karşı sorumluluk ve topluma karşı saygının bir göstergesidir. AR-GE’ye dayalı projeleri ile sürekli ilerleyen, teknik altyapısını sürekli geliştiren ve güçlenen, başarı ve hizmetin kaynağının insan gücü ve zekası olduğu bilinci ile yatırımlarını insan odaklı olarak geleceğe yapan, yenilikçi ve girişimci bir firmadır.

Yorum Gönder
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevabınızı göndererek hizmet koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Kaan Makina burada site tanıtımını yapıyor! Siz de Kaan Makina gibi sayfa oluşturmak isterseniz ositeler.com'a üye olduktan sonra "Bir Site Ekle" butonuna basarak sitenizi tanıtabilirsiniz.